Головна / Краса / Здоров'я / Звички , що вбивають красу

Звички , що вбивають красу

Звички , що вбивають красу

Поки ти юна і свіжа, здається , що все, що тобі дісталося від природи: рум’янець , блиск в очах , сяйво і пружність шкіри залишаться з тобою навічно . Усвідомлення неминучості їх втрати приходить небагато пізніше , часто – з першими ознаками в’янення .Звички , що вбивають красу Все це сумно , проте мало хто дає собі працю задуматися про те , що іноді ми самі день за днем , хвилинку за хвилинкою вбиваємо свою природну красу.

Давайте поговоримо про наших шкідливих звичках , йдучи на поводу у яких , ми свідомо руйнуємо нашу привабливість. І не мова піде не про банальностях зразок куріння , вживання алкоголю і звички гризти нігті – насправді , більшість шкідливих звичок вдало ховаються в нашому повсякденному житті.

Звички , що вбивають красу

1 . Любов до жуйку . У страху , що ми порушили кислотно -лужний баланс навіть якщо всього лише перекусили , багато хто з нас часто жують жуйку , проте це випадок з розряду ” одне лікуємо , інше калічимо ” . Пластичні хірурги попереджають , що зайва любов до жуйку сприяє рання поява мімічних зморшок і зниження тонусу лицьових м’язів.
2 . Контакт шкіри з мобільним телефоном. Ми миємо руки перед їжею , намагаючись позбутися від мікробів , однак практично ніхто не замислюється про те , що притуляючи мобільний телефон до щоки , ми самостійно ” висаджуємо ” на шкіру обличчя десант з бактерій і мікроорганізмів.
3 . Звичка пити через трубочку. Жінки п’ють через трубочку , намагаючись зберегти бездоганність макіяжу , однак це дія сприяє надмірного напруження м’язів рота , наслідком якого стає поява кругових ” кісетних ” зморшок. До речі , це ж можна сказати і про куріння сигарет.
4 . Гарячі ванни . Приймаючи водні процедури у воді , температура якої вище 40 градусів , ми наносимо шкірі серйозної шкоди . Він виражається в тому , що високі температури руйнують захисний водно- ліпідний шар шкіри , передчасно висушуючи його і роблячи менш еластичним.
5 . ” Ощадливість ” в плані використання косметичних аксесуарів. Пуховки , пензлики , аплікатори і спонж , якими ми наносимо макіяж , вбирають наше шкірне сало і вбирають частинки омертвілої шкіри , які , як відомо , стають відмінною середовищем для розвитку хвороботворних бактерій. Міняйте їх частіше або хоча б , ретельно мийте .
6 . Бажання видавлювати прищі. Багато хто вважає , що якщо прищик вже обзавівся білою голівкою , то його пора видавлювати . У цьому твердження відразу 2 помилки – по-перше , наявність головки не означає зрілість прища , а по-друге , видавлювати його самостійно не варто в будь-якому випадку . Це загрожує не тільки зайвими запаленнями (можливо довгостроковими ) , але і появою неестетичних рубців.
7 . Сон з макіяжем . Відповідно до теорії біоритмів , вночі наша шкіра активно вбирає в себе те , що наноситься на її поверхню , а тому , якщо ви дбаєте про свою красу , не дозволяйте шкірі ” давитися ” тональним кремом і пудрою . Краще зніміть їх і нанесіть корисний крем.
8 . Захоплення незбалансованими або швидкими дієтами. Бажання схуднути притаманне , здається , всім представницям слабкої статі , проте не варто забувати про те , що дієта повинна складатися професіоналами і бути не тільки збалансованою, а й плавною. В іншому випадку вас чекає ” бонус ” у вигляді истонченной шкіри , тьмяного волосся і ламких нігтів.
9 . Недолік сну. Здавалося б , у наш час мало хто може дозволити собі розкіш висипатися , однак 8:00 щоденного сну просто необхідні нашій шкірі зокрема і організму в цілому. Через брак цієї розкоші організм впевнено впадає в стрес , порушуючи всі свої життєво важливі процеси .
Позбутися від цих звичок буде складно. Але тепер , коли ви розумієте , якої шкоди вони завдають вашій красі , можливо , ви постарайтеся знайти вихід?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>