Головна / Гороскоп / Знаки Зодіаку і конфлікти : хто як свариться

Знаки Зодіаку і конфлікти : хто як свариться

Сварки і конфліктні ситуації в нашому житті не рідкість. Часом уникнути їх буває важко , але якщо знайти підхід до людини , то зробити це цілком можливо. Найголовніше , знати знак Зодіаку призвідника сварки і його манеру поведінки під час конфліктів . Давайте ж дізнаємося , як сваряться представники знаків Зодіаку.

Овни – натури запальні та емоційні. Їм тільки дай привід – і вони тут же почнуть конфліктувати , при чому їх гнів може бути викликаний навіть дрібницею . Все тому , що Овни тримають всі свої емоції при собі і їх може вивести з себе навіть невинний жарт . У процесі сварки Овен може наговорити вам велику купу гидот . Але не варто уподібнюватися представникам цього сузір’я. Сплеск емоцій для них – це захисна реакція. Як правило , все, що вони говорять під час конфлікту – не зі зла . До того ж , Овни дуже відхідливі .

Тельці весь час намагаються уникнути конфліктних ситуацій . Однак якщо ви їх розсердите , то вам доведеться не солодко. У гніві вони страшні , більше того , вони злопам’ятні . Все, що ви можете наговорити Тельцям в процесі сварки вони запам’ятають надовго.

Знаки Зодіаку і конфлікти хто як сваритьсяБлизнюки не особливо люблять з’ясовувати стосунки , сваритися і лаятися. Але вже якщо вони і стають учасником скандалу , то тримайтеся . Вони ніколи не сваряться просто так. Для цього потрібна дуже серйозна причина . Вони приведуть купу доводів і аргументів , захищаючи свою позицію. Щоб вийти з конфлікту з Близнюками переможцем , вам слід проявити особливу гнучкість і вміння ясно і чітко викладати свою думку.

Раки – це представники зодіакального кола , з якими взагалі краще не сваритися. Вони настільки чутливі і сприйнятливі , що крики і лайка їх може тільки довести до сліз. Самі вони ніколи не нариваються на конфліктну ситуацію , так що краще конфлікти з Раками вирішувати мирним шляхом.

Леви в сварках проявляють себе як справжні кішки. Вони приведуть тисячі аргументів на свою користь і всіма силами спробують довести свою правоту. Якщо ви хочете після конфлікту зберегти відносини з представником цього сузір’я , то не в якому разі не опускайте його гідність і не вживайте на його адресу ніяких грубих слів. Леви не прощають своїх кривдників. Однак якщо вони зрозуміють , що були не праві в конфлікті , то щиро покаються і першими підуть на перемир’я .

Діви не дуже люблять конфліктувати . Але часом своїм занудством та настановами вони можуть вивести будь-якої людини з рівноваги. Не варто піддаватися на цю провокацію. Сприймайте Дів такими , які вони є. Не варто їм грубити і критикувати їх поведінку , Діви сприймуть це як спробу принизити їх і будуть довго страждати.

Терези не особливо сильні в суперечках і конфліктах. Вони люблять вирішувати всі питання мирним шляхом. Але якщо ви все ж посварилися з Терезами , то можете знову дістати їх хороше розташування до себе , при чому досить просто . Терезів заспокоять подарунки , турбота і увага . Але те , що ви наговорили їм у пориві гніву , вони запам’ятають назавжди.

Для Скорпіонів конфліктні ситуації є улюбленою стихією. Вони відчувають підйом енергії і пік активності в процесі сварки. Часто буває , що своїм емоційним сплеском і гнівом вони захищають свій внутрішній світ , який , на самому діловий дуже ранимий і чутливий . Сваритися з Скорпіонами загрожує негативними наслідками. Люди цього сузір’я дуже мстиві , потайливі і злопам’ятні . Скорпіони завжди пам’ятатимуть грубі і принизливі слова на свою адресу і завдадуть кривдникові удар , коли той буде до цього не готовий.

Стрільці в процесі конфлікту можуть наговорити багато образливого , але сприймати їх слова всерйоз не варто. Вони таким способом просто захищаються . Зрештою , Стрільці швидко відходять і прагнуть якомога швидше нормалізувати відносини з усіма учасниками конфлікту.

Козероги можуть становити велику небезпеку , якщо з ним посваритися . Зовні вони і виду не подадуть , що їх зачепили слова опонента. Проте в глибині душі вони будуть сильно ображені. Козероги можуть довгий час виношувати план помсти і , в кінцевому підсумку , помстяться кривднику.

Водолії проявляють себе в конфліктах кілька неоднозначно. Все як завжди залежить від їх настрою . Вони легко можуть вислуховувати свого опонента зі спокійним виразом обличчя і навіть не підвищать голос. А іноді вони навмисне провокують конфлікт , щоб трохи побавитися . У процесі сварки вони часто сміються і іронізують , чим і виводять свого опонента з себе. Не варто піддаватися на провокації Водолія і бурхливо реагувати на їх колючі жарти .

Риби, на перший погляд , здаються абсолютно неконфліктними і миролюбними натурами . Однак якщо їх сильно зачепити , то вони можуть висловити своєму опоненту в обличчя все , що вони про нього думають. Але проте Риби відхідливі і швидко погоджуються на перемир’я .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>