Головна / Гороскоп / Змія в китайському гороскопі

Змія в китайському гороскопі

Характеристики та опис знака Змії:
Роки: 1905, 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013, 2025

Змія має вельми неоднозначну репутацію. Так, в країнах, де панівною релігією є християнство, до неї ставляться негативно. Правда, останнім часом спостерігається тенденція судити про цю рептилії не настільки суворо і упереджено. А от у східних країнах до змій спочатку ставилися по-доброму, з повагою і вважали її уособленням мудрості, волі, прозорливості. У давнину були народи, серед божеств яких був і Змій – символ цілющої сили і родючості.

Змія в китайському гороскопі: опис та характеристика

Що стосується древніх обрядів Близького Сходу, то в традиціях, пов’язаних з богинею Іштар-Астартою, присутній змія, яка обвивалася навколо дерева. У християнській міфології подібний символ з’явився саме на основі цього древнього образу.

Змія в китайському гороскопіКитайці бачать в змії небезпечне, підступне істота, але при цьому її поважають. Завдяки володінню зміїною шкірою людина могла знайти багатство; змії з легенд і казок обдаровують людей перлами.

Люди, народжені під знаком Змії, відрізняються мудрістю, високим інтелектом і схильність до філософствування. Вони володіють чудовою інтуїцією, яка на базі хорошої освіти здатна розвинутися в дар ясновидіння. Власні відчуття, враження, пристрасті грають в житті Змії більш важливу роль, ніж будь-чиї поради, досвід (включаючи власний) і навіть факти.

Змії можуть повною мірою оцінювати всі радощі буття. Вони весь час намагаються знайти якомога більш гідне, вдале застосування всім своїм природним здібностям. У представників цього знака складаються хороші відносини з грошима. Матеріальне благополуччя їх взагалі може не хвилювати: грошові потоки направляються до них самі. В крайньому випадку, Змії можуть за своїм бажанням без проблем забезпечити себе фінансами , як тільки їм це буде потрібно. Самі вони це цілком виразно відчувають, і з приводу грошового забезпечення навіть не турбуються. У такій ситуації є тільки один мінус: до старості люди цього знаку можуть перетворюватися на справжніх скнар.

Людям, народженим під цим знаком, не подобаються ситуації, що вимагають негайних рішень. У той же час вони воліють стрімкі дії. Щоб досягти своєї мети, Змії здатні звернути гори. Витративши масу фізичних і моральних сил, вони повинні гарненько відпочити. Даний знак потребує більш частих перепочинок у порівнянні з іншими, тому Змії можуть справляти на оточуючих враження ледачих людей.

Спокійний, але в той же час замкнутою і недовірливою Змії важко зближуватися з людьми. Друзі в її житті з’являються лише після ретельного відбору. Змії – великі власники і ревнивці. Їх дуже ображає ситуація, коли її добрим ставленням до себе хтось починає зловживати. У той же час без всяких коливань Змія відгукнеться, якщо хтось попросить її про допомогу. Правда, грошей вона навряд чи позичить, зате надасть себе, інші свої ресурси в розпорядження прохача. Правда, в цій справі Змія може діяти дуже старанно: її ентузіазм буде нагадувати, скоріше, одержимість, а її розпростерті обійми можуть стати задушливими.
Для народжених у ці роки характерні небалакучість, розум, спокій, успіх в справах, пов’язаних з грошима, працездатність і вміння все доводити до кінця, ненависть до невдач. Змії не люблять діяти за чужою вказівкою, а тому їм потрібні професійні сфери, які передбачають хоча б відносну свободу дій. Вдалим вибором для них стане дослідна діяльність; можуть бути вони і добрими організаторами. Під знаком мудрої Змії з’явилися на світ відомі політики (Мао Цзедун, Микола Рижков, Ентоні Блейр), вчені (Джон Корфорт), художники (Анрі Матісс, Пабло Пікассо), письменники (Вірджинія Вулф, Едгар По), актори (Грета Гарбо, Одрі Хепберн), композитори (Сонні Роллінгс, Франц Шуберт).

В китаському гороскопі є такі види Змії:

Металева Змія (1941, 2001, 2061)
Незважаючи на те, що люди, народжені в ці роки, непомітні і тихі, від своїх побратимів вони відрізняються більшою незалежністю. Заглянути до них в душу можуть лише одиниці, яким це буде дозволено. Найбільше їм подобається індивідуальна робота. У Металевих Змій хороше чуття на вигідні підприємства, за які вони тут же беруться з величезним ентузіазмом і рішучістю. У будь-якій ситуації представник цього знака зорієнтується швидко і легко; в фінансових питаннях Змії вельми компетентні і володіють талантом робити вигідні інвестиції.
Металеві Змії – гурмани; вони добре розбираються в мистецтві і є шанувальниками хорошої музики, люблять оточувати себе комфортом і розкішшю. У представників цього різновиду знака мало друзів, однак це перевірені, вірні люди. Стосовно тих, кого люблять, Металеві Змії проявляють величезну великодушність і щедрість.

Водяна Змія (1953, 2013, 2073)
У Водної Змії дуже багато інтересів; тяга до знань, до самоосвіти у неї зберігається до самої старості. У представників цього різновиду знака є прекрасні здібності до дослідницької діяльності; на цьому терені вони можуть досягти помітних успіхів. Водяні Змії можуть похвалитися відмінною пам’яттю, розумом, умінням розбиратися в фінансах і бізнесі . Поведінка, мова їх тихі і стримані, однак щоб досягти поставленої мети, їх характер і воля виявляються досить сильними.
Водні Змії проявляють величезну відданість, коли мова йде про їхні сім’ї і друзів.

Дерев’яна Змія (1905, 1965, 2025)
Дерев’яним зміям властиві інтелігентність, дотепність, честолюбство, хороший характер. Вони досить товариські й поблажливі до людських слабостей. У більшості людей, що з’явилися на світ під цим знаком, є досить багато друзів і шанувальників їхніх талантів. У той же час вони хочуть жити стабільно і спокійно, уникаючи стороннього втручання і великої кількості порадників. Дерев’яна Змія має досить багато інтересів, але найбільше їх приваблює мистецтво. Колекціонування картин і антикваріату доставляє їм справжнє задоволення.
Навколишні шукають порад Дерев’яною Змії, особливо особистого характеру, і дуже їх цінують.

Вогняна Змія (1917, 1977,2037)
Від решти різновидів знака Вогняна Змія відрізняється найбільшою енергійністю, рухливістю, активністю. Це самовпевнені, пихаті люди, які без натяків озвучують свою точку зору, навіть якщо вона помітно відрізняється від загальної думки. На адресу людей, до яких відносяться з антипатією, він дозволяють собі різкості. У Вогненних Змій яскраво виражені здібності до лідерства. Люди нерідко приходять у захват від їхніх промов – надзвичайно переконливих і впевнених.
Представники цього різновиду знака мають розвинуте почуття гумору, схильність до бурхливої ​​громадської діяльності, люблять подорожі .
Було б добре, якби Вогненні Змії навчилися бути не такими безапеляційними у спілкуванні з людьми.

Земляна Змія (1929, 1989, 2049)
Земляні Змії – симпатичні, доброзичливі люди, відповідальні, надійні працівники. Діють вони впевнено, керуючись здоровим глуздом, не люблять поспішних рішень. І все ж інколи вони можуть на якийсь час позбавлятися властивою їм обережності, пильності і здійснювати серйозні промахи. Проте в цілому Земляна Змія є хорошим фінансистом , який вміє знаходити своїм грошам найкраще застосування.
Життя представників цього знака проходить в оточенні великої кількості друзів. У спілкуванні зі своїми близькими та родичами Змії проявляють себе щедрими і дуже вірними людьми.
Щоб підвищити якість свого життя, Земляні Змії повинні проявляти ще більше уважності.

Змія: любов і шлюб

У житті людей, що з’явилися на світ у рік Змії, зазвичай буває досить багато романів. Відповідного супутника життя вони шукають довго і скрупульозно; остаточне рішення дається їм досить складно. Якщо в їх житті нарешті з’являється власна сім’я, то вони з неї не підуть, хоча особисте життя може залишатися настільки ж бурхливим. Зміям властива надмірна ревнивість. Відпустити від себе, дати волю навіть тим людям, до яких розгубили все колишні почуття, вони просто не в змозі.

Змія-жінка
Представниць цього знака відрізняють оригінальний імідж, чудовий смак, екстравагантні манери поведінки. У них, як правило, безліч однодумців і друзів. Навколишні вельми цінують поради Змій. Жінка-Змія має дивовижну властивість: людину, який їй потрібен, цікавий, вона здатна зачарувати, причарувати буквально з ходу.
Народжені в цей рік мають врівноважений, спокійний характер, різноманітні інтереси. Вони потайливі і не присвячують навіть близьких в подробиці свого особистого життя. Зазвичай жінки цього знаку самі вибирають собі другу половину. Незважаючи на те, що відбувається це зазвичай довго, вибір у більшості випадків виявляється не дуже вдалим. У цьому випадку Змія відправиться на пошуки розрад, але її прихильність до сім’ї залишиться непорушною. Верховодить в будинку зазвичай саме вона, причому їй властиво частенько «жалити» і «шипіти» на своїх домочадців, деколи більше для профілактики, ніж через реальних проступків. Якщо члени сім’ї посміють порушити заведені жінкою-Змією порядки, вона може продемонструвати крайню нетерпимість.
Щоб стосунки складалися гармонійно, жінці-Змії необхідний чоловік з урівноваженим, спокійним характером.

Змія-чоловік
Це дуже приємні, сентиментальні, з розвиненим почуттям гумору люди. Вони володіють даром зачаровувати, розташовувати до себе, причому нерідко їх однодумцями і шанувальниками стають люди, зовсім їм не підходять. Звикаючи до підтримки з боку, чоловіки-Змії дуже болісно сприймають її позбавлення. Наприклад, коли близькі родичі, постарівши, вмирають, Змії переживають справжній шок. Для стану психологічного комфорту і впевненості в собі такому чоловікові потрібна супутниця життя не просто певного знака зодіаку, але й відповідного рівня матеріальної забезпеченості та освіти. Якщо це не так, сімейне життя може швидко закінчитися повним крахом.

Всі китайські знаки гороскопу

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>