Головна / Знамениті / Зірки ” Ігри престолів ” перед прем’єрою нового сезону

Зірки ” Ігри престолів ” перед прем’єрою нового сезону

Емілія Кларк , Кит Харінгтон , Микола Костер- Валдау та інші зірки “Ігри престолів ” стали героями зйомки Енні Лейбовіц.

Шанувальники серіалу ” Гра престолів” чекають виходу нового , четвертого сезону , який почнуть показувати на телеканалі HBO 7 квітня. Тим часом увага прикута до акторів:

  • Емілії Кларк ( Emilia Clarke )
  • Кіт Харінгтон ( Kit Harington )
  • Миколі Костер- Валдау ( Nikolaj Coster – Waldau )
  • Олені Хеді ( Lena Headey )
  • Пітеру Дінклейдж ( Peter Dinklage ) та іншим .

“Гра престолів” в об’єктиві Енні Лейбовіц

Зірки Ігри престолів перед прем'єрою нового сезону

Поки глядачі чекають не дочекаються нових подробиць сюжету , нових інтриг з Старка і Ланністерами , всіх головних героїв зібрали на зйомку знаменитого фотографа Енні Лейбовіц для журналу Vanity Fair.

На кожному знімку – все в стилі серіалу , який , як відомо , знімається в Хорватії та інших європейських містах : кожен з акторів – у своєму образі , в звичних костюмах в середньовічному дусі. Не тільки такими знімальними проектами підігрівають інтерес до швидкої прем’єрі нового сезону , а й гучними заявами. Днями Крістіан Нейрн , виконуючий роль Ходорів , скоїв камін -аут.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>