Головна / Гадання / Жриця: значення карти Таро

Жриця: значення карти Таро

Жриця: значення карти Таро

Жриця (II старший аркан Таро)

Жриця (II старший аркан Таро): значення карти Таро Основне значення карти Пряме положення Жриця символізує розвинену інтуїцію, відчуття позивів внутрішнього голосу.

Жриця в розкладі нагадує про необхідність діяти не поспішаючи, прийняти вичікувальну позицію і дозволити подіям йти своєю чергою.

Цей Аркан в певних ситуаціях цілком виразно вказує на розвинені екстрасенсорні задатки (з іерофантов або відлюдником) і здатність до бачення картин майбутнього (особливо, якщо поруч випав Аркан Зірка).

Втім, це не завжди означає, що вони усвідомлені і чітко відчуваються.

Жриця – це ще й глибоке розуміння того, що далеко не все може бути зрозуміле і з позицій логіки і горезвісного здорового глузду.

Така карта говорить про вірному розумінні відносності та абсолютність істин і того, що звичайні люди вважають непорушним.

І, крім того, цей Аркан може бути доказом того, що існує якась таємниця або закрита інформація, розкрити, отримати яку в даний момент не представляється можливим.

З Сонцем це означає, що згодом все розкриється і стане явним.

Перевернуте положення
У перевернутому положенні Жриця може означати необгрунтовані фантазії, неготовність приймати рішення і схильність до фаталізму.

Якщо людині цей Аркан випадав в перевернутому вигляді, значить, він схильний занадто покладатися на милість долі, сподіватися на диво.

Жриця в перевернутому положенні може свідчити і про небезпеку спокус.

Наприклад, разом з Сімкою Кубків ця карта символізує інтерес до збоченим формам задоволень;

з Блазнем - балакучість і невміння зберігати таємниці.

Любов і відносини
Пряме положення Жриця при ворожінні на відносини говорить про те, що між людьми, на яких робиться розклад, існує дуже глибокий емоційний зв’язок (наприклад, з Тузом Кубків), сильна прихильність (особливо з Дев’яткою Кубків).

Втім, в залежності від особливостей розкладу, цей Аркан може припускати односторонню спрямованість, то є тільки одна людина прив’язаний до іншого.

Жриця при ворожінні на любов свідчить про взаємну довіру між партнерами.

Крім того: Жриця з Трійкою Кубків означає довгоочікуване пояснення або пропозицію руки, з Шісткою Кубків – непереборне фізичний потяг до партнера.

Перевернуте положення
Перевернута Жриця вказує на занадто велику емоційність або, навпаки, пригнічені в силу різних причин емоції, а також необгрунтовані страхи та невпевненість у перспективному майбутньому існуючих або тільки збираються виникнути відносин.

Дуже характерно така ситуація проявляється в поєднанні з пажем Кубків.

Жриця в перевернутому вигляді може означати і той факт, що людина не збирається робити жодного кроку назустріч партнеру, вважаючи за краще просто вичікувати.

На вичікувальну позицію особливо точно вказує Четвірка Мечів.

Кар’єра
Пряме положення У розкладах на професію Жриця символізує талановитої людини з тонким художнім смаком (про що може говорити, скажімо, присутність поруч Лицаря Кубків).

Такі люди зазвичай вирішують будь-які завдання терпляче, вкладаючи в них душу і прислухаючись до порад з боку і до власної інтуїції.

А ще, якщо в розкладі випала Жриця, це з великою часткою вірогідності означає, що тому, для кого ворожать, чи вдасться опинитися в потрібному місці у відповідний момент.

Перевернуте положення Жриця в перевернутому положенні в подібних розкладах – це свідчення того, що ситуація сповнена прихованих мотивів і обставин, про які не представляється можливим судити об’єктивно, у всякому разі, на момент ворожіння.

При цьому, що знаходиться поруч Двійка Жезлів буде вказувати на підступи конкурентів, П’ятірка Жезлів – на те, що вас намагаються «підсидіти».

Людина, якій випала перевернута Жриця, напевно відчуває (відчував або буде відчувати) проблеми через примхи, невпевненості, сумнівів своїх власних або з боку оточуючих.

Порада карти Таро
Спостерігайте за собою, за оточуючими, за ситуацією.

Ви точно знаєте, як і коли вчинити.

Але, бути може, поки не віддаєте собі в цьому звіту.

А поки не розібралися у власних відчуттях, не дозволяйте собі діяти необачно, метушитися або квапити події.

Та навіть якщо вам почне здаватися, що всі, нарешті, розклалося по поличках і стало на свої місця, дійте без поспіху, розважливо.

Одним словом, поспішайте повільно.

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>