Головна / Гадання / Закохані: значення карти Таро

Закохані: значення карти Таро

Закохані: значення карти Таро

Закохані (VI старший аркан Таро)

Закохані (VI старший аркан Таро): значення карти Таро Основне значення карти
Пряме положення Аркан Закохані – це, перш за все, глибокі емоції і почуття, звичайно ж, пов’язані з любов’ю.

Але, тільки, щоб прийти до гармонії і взаєморозуміння, доведеться подолати період протиріч, можливо, відмови від деяких уявлень чи старого способу життя.

Крім цього, традиційним значенням Аркана є щирість у вчинках, дозвіл складних ситуацій, а також можливість зібрати, нарешті, розрізнені деталі ситуації (проблеми) в єдину картину.

Особливо характерно проявляє себе Аркан Закохані з деякими з карт, так що будьте уважні.

  • Наприклад: Закохані з Магом означають майстерне вміння вирішувати тупикові ситуації (в розкладах на ситуацію) або людини, якого зазвичай називають секс-символом (при ворожінні на людину);
  • в парі з іерофантов Закохані – це узаконення відносин.

Перевернуте положення
Закохані в перевернутому положенні символізують невірний або необдуманий вибір, конфлікт, розчарування.

Цей Аркан можна розцінювати як попередження про вчинки або словах, про які згодом доведеться пошкодувати.

Крім того, в поєднанні з жрицею перевернуті Закохані значать, що вибір робиться з якимсь таємним наміром, а з Силою – що відбувається випробування спокусами.

У парі з Тузом Мечів така карта говорить про те, що у людини емоції завжди знаходяться в узді розуму, і він не здатний на велику, безоглядну любов, а зі Смертю – що від вашого вибору нічого не залежить.

Любов і відносини
Пряме положення У цьому контексті Закохані позначають ідеального партнера, стосунки між партнерами, бажання вступити в шлюб.

Крім цього, така карта – при необхідності вибирати між нинішнім партнером (партнеркою) і новим, який здається ідеальним, – говорить на користь нинішнього партнера.

Особливо вдалими є комбінації Закоханих з Колісницею (трактується як весільну подорож), з Сонцем (взаємна любов), з Тузом Кубків (сімейна ідилія).

Перевернуте положення
У перевернутому вигляді Закохані служать показником особистих розчарувань, нестабільних відносин.

Ще перевернуті Закохані можуть означати, що мова йде про людину, яка частенько базікає зайве.

У відповідних розкладах ця карта попереджає про розлуку або про безперспективних планах.

  • У комбінації з Блазнем перевернутий Аркан Закохані означає свавільний, але зовсім нерозумний, нелогічний, навіть дурний вибір сексуального партнера;
  • з відлюдником – безшлюбність, самотність, причому з власної вини (як усвідомлений вибір чи через фатально неправильного способу дій);
  • з П’ятіркою Кубків – розчарування від любові, яке загрожує глибокою депресією і навіть думками про смерть.

Кар’єра
Пряме положення Закохані, що випадають в розкладах на професію і кар’єру, можуть бути витлумачені як улюблена робота, як успішно укладений договір, як уміння йти на компроміс з діловими партнерами, колегами і керівництвом, як необхідність (або готовність) об’єднання власних зусиль з іншими людьми для ефективного результату.

Крім цього, Закохані можуть говорити про необхідність сколотити команду однодумців.

Дуже добре, якщо Закохані випадають з Колесом Фортуни, так як це означає, що зроблений вибір або висновки принесуть великі позитивні зміни.

Ще одне цікаве поєднання Закоханих – з Трійкою Жезлов: воно свідчить про вміння легко укладати вигідні контракти, зав’язувати корисні знайомства.

Перевернуте положення У перевернутому вигляді Аркан Закохані – це необхідність аналізу і перегляду свого ставлення до роботи, це неспроможність і безперспективність планів та проектів, це необачні рішення.

Ці трактування посилюються, якщо поряд з Закоханими в перевернутому положенні випадають, скажімо, Диявол (фатальні наслідки через необачних рішень чи непродуманих планів) або Туз Жезлів (невиправданий ризик, нездоланні перешкоди).

Порада карти Таро
Дуже нерозумно намагатися вирішити всі проблеми самотужки. Куди як краще, якщо у вас буде на кого спертися і з ким порадитися. Знайшовши ж однодумців або помічників, приступайте до справи, не зволікаючи, енергійно. І прислухайтеся до власного серця, воно допоможе не рубати з плеча і не палити за собою мости там, де згодом це може обернутися проти вас.

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>