Головна / Різне / Загальні правила прийому ванни

Загальні правила прийому ванни

Перед використанням будь – яких косметичних засобів шкіру необхідно ретельно очистити . Очищення шкіри – це не тільки видалення бруду , косметики тощо , але й видалення поту , очищення пір . Але ванна – це не тільки процедура очищення шкіри , це – водні процедури , які надають сприятливий вплив на організм в цілому. Зокрема , заспокоює нервову систему , розслаблює організм , покращується кровообіг , обмін речовин.

Загальні правила прийому ванниУ ванні процес купання надає на шкіру двояке дію. Як і скрізь , є моменти позитивні і негативні. У міських водопроводах вода , як правила , жорстка. Щоб вона не виробляла негативного впливу на шкіру , воду потрібно пом’якшити за допомогою бури або чайної соди. Перед тим , як занурюватися у ванну з водою , необхідно видалити залишки косметики спеціальними косметичними засобами . Ванну приймати не довше 15 хвилин.

Оптимальна температура води у ванні дорівнює 37 градусам. Можна звичайно зробити і більше, але користі від цього не буде. Після ванни потрібно обдати прохолодною водою , для того , щоб остаточно очистити шкіру , видаливши залишки мила. Приймати ванну не варто більше двох разів на тиждень. Щодня краще приймати душ.

Після ванни , висушивши шкіру , наносимо на неї крем , для живлення і зволоження . Обов’язково потрібно пам’ятати важливе правило , якщо ви приймаєте ванну , занурюєтеся в басейн або відправляєтеся в природний водойму для купання , ні в якому разі не робіть це на повний шлунок , тобто відразу після їжі.

Якщо ви хочете поєднати приємне з корисним , додавайте в ванну різні косметичні засоби , такі як солі для ванни, ароматичні масла , піну для ванни. Вони приємні і корисні. Прекрасно діють на шкіру настої і відвари з трав. Їх можна і навіть потрібно приготувати самостійно і влити у ванну. Для жирної і травмованою шкіри чудово підійде ванна з шавлією і ромашкою. Очищає пори і заспокоює шкіру ванна з розмарином. Ванна з настоєм з квітів липи допомагає при безсонні. Дуже популярні різні косметичні засоби для ванн , які утворюють піну. Вони позбавляють від необхідності користуватися милом. Дуже підходять для чутливої ​​шкіри.

Сучасні засоби виготовляються з вмістом різних корисних для шкіри речовин. Це можуть бути вітаміни , мінерали , зволожуючі екстракти , протизапальні речовини і відновлюють .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>