Головна / Краса / Здоров'я / Зачіски для розкішних жінок. Стрижка розкішної жінки

Зачіски для розкішних жінок. Стрижка розкішної жінки

Потрібно пам’ятати лише про 4 основних моментах при виборі зачіски , яка буде стрункішою .

Волосся повинні ледь торкатися плечей

Зачіска довжиною до плечей створює ефект витягнутого , худого особи . Коротка стрижка – поганий вибір , вонаЗачіски для розкішних жінок. Стрижка розкішної жінки підкреслює всю ширину особи , а іноді обличчя здається навіть ширше.

Багатошаровість в стрижці

Багатошарові стрижки ідеальні для повних жінок , так як вони приховують друге підборіддя і красиво обрамляють плечі . Якщо у вас гарне волосся , то вони підтримають ваш образ. Однак , слід стежити , щоб волосся не були обрізані до лінії підборіддя , так як це може зробити ваше обличчя ще ширше.

Спробуйте укладку на один бік

Укладання на один бік витягне по діагоналі ваше кругле обличчя . Крім так , приверне увагу до скул .

Досягніть ефектного кольору волосся

Незалежно від того , кучеряві у вас волосся чи ні , шанси , що одного разу ви захочете їх пофарбувати дуже високі . Деякі жінки вважають за краще свій натуральний колір волосся , проте , коли помічають спочатку один сивий волосок , а потім ще кілька , починають замислюватися про фарбування . Ваша вага не має нічого спільного з кольором вашого волосся , зверніться до стиліста і попросіть його підібрати ідеально відповідний за колір вашої шкіри тон волосся. Якщо ви не хочете виглядати смішно , не використовуйте більше 2 відтінків фарби.

Пам’ятайте , що вибравши відповідну вам зачіску, ви зможете виглядати молодше і стрункіше. Тому виберіть час на те , що з’ясувати , що ж найкращим чином підкреслить вашу красу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>