Головна / Знамениті / Біографії зірок / Юлдиз Чагрів Атікс ( Yildiz Çagri Aksoy ) – Актори – Біографія

Юлдиз Чагрів Атікс ( Yildiz Çagri Aksoy ) – Актори – Біографія

Біографія

Берк Хакман ( Berk Hakman ) – Знаменитий турецький актор і режисер. Народився 14 серпня 1981 року в місті Анкара (Туреччина). У сім’ї він друга дитина , після свого старшого брата працюючого зараз у сфері кіно. Батько , Еркін Хакман , діючий музикант, який грає в квартеті « Ataman Hakman’dr» Сам же Берг , теж дуже любить музику: він вільно грає на фортепіано і трубі. Його кар’єра , як актора розвивалася досить незвично , тому що освіта, яку він вирішив отримати відразу ж після школи , було далеко від кіномистецтва. Але Берк мріяв стати актором і пройшов шлях , який привів його до популярності в своїй країні і не тільки.

Після закінчення середньої школи , Берк поїхав вчитися на острів Кіпр . Там він вступив до школи « Туризму і Готельного Менеджменту » , при « Східно- середземноморському університеті». Він добре вчився в школі і вільно говорить англійською мовою. Завдяки цьому навчанню він відкрив для себе нові можливості для кар’єрного зростання в цій галузі , але любов до акторської майстерності та режисури все – таки брали над ним верх. Через деякий час , Берг кидає навчання на Кіпрі і вирішується переїхати назад до себе на батьківщину. Там , прагнення до лицедійства привело його , для початку , в драматичний гурток при театрі Анталії , де його акторські здібності стали проявляти себе . Через час і отримуючи незначні ролі , він вирішив для себе що кіно – це його життя .

Подальшими його діями – було надходження в Академію Мистецтв Мімара Сиса . Це університет « витончених мистецтв» у Стамбулі , який був заснований в 1882 році , турецьким археологом і мистецтвознавцем Османом Хамді . Маючи неабиякі здібності музиканта , Берк Хакман отримав свою першу другорядну роль в серіалі « Молодий революціонер ». Надалі його кар’єра, як актора стала набирати свої обороти .

Фільмографія

  • Біль в моєму серці – 2012
  • Мовчання / Suskunlar – 2012
  • Мовчуни – 2012
  • Tepenin Ardi – 2011
  • Приховані особи – 2007
  • Жанжан – 2007
  • Hatirla sevgili – 2006
  • Школа – 2004

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>