Головна / Краса / Здоров'я / Які вправи балерин допоможуть швидко схуднути

Які вправи балерин допоможуть швидко схуднути

Які вправи балерин допоможуть швидко схуднути. Перед спектаклем балеринам потрібно виглядати чудово і важити менше звичайного , щоб партнер міг підняти дівчину в повітря , як пушинку.

Крім дієти , багато балерин використовують спеціальні вправи , які дозволяють швидко скинути вагу і зміцнити ноги.

Які вправи балерин допоможуть швидко схуднутиДля виконання цих вправ тобі знадобиться зручна скакалка і якісний спортивний бюстгальтер , який буде підтримувати груди належним чином.

Запам’ятайте , що при стрибку потрібно опускатися на всю стопу , а не тільки на носочки : нехай це і виглядає більш незграбно , зате сприяє швидкому спалюванню жиру , тоді як стрибки на носочках нарощують м’язову масу.

  1. Стрибайте на двох ногах протягом 3 хвилин без зупинки. Чи не переставайте стрибати , відчувши перепочинок і втома – вправи для балерин націлені на схуднення , значить , розженуть ваше серце по максимуму.
  2. Тепер при приземленні по черзі витягайте ноги в перед , немов танцюючи ” навприсядки ” . Якщо задані темп здається вам занадто швидким , знизьте його . Стрибайте так протягом 2 хвилин.
  3. Наступний , завершальний етап стрибків – приземленні на напівзігнуту праву або ліву ногу. Таким чином потрібно проскакати ще 2 хвилини. Терпіть ! Все майже закінчилося.
  4. Після стрибків на скакалці вам необхідна перерва , проте не захоплюйтеся : переводити дух дозволяється не більше 5 хвилин , інакше балетні вправи для схуднення не дадуть належного результату.
  5. Заключна частина комплексу складається з вправ , що розтягують і зміцнюють м’язи ніг , інакше – з присідань всіх видів і мастей.
  6. Звичайні присідання. Ноги не відриваються від підлоги , спина пряма , руки за головою або на поясі. Виконайте два підходи по 15 повторень. Більше не потрібно , якщо тільки ви не хочете собі зайве накачані ноги.
  7. Встаньте , взявшись руками за спинку стільця ( для рівноваги). Розведіть ноги на ширину плечей і повільно присідайте з цього положення на максимально можливу глибину . Спина пряма ! Повторіть 3 рази по 10 присідань.
  8. Ця вправа нагадує балетні па . Ноги , розташовані на ширині плечей , розгорніть носочками в різні сторони , і повільно присідайте так , щоб утворився прямий кут в колінах. Замріть в цьому положенні на декілька секунд , надайте рукам найбільш рівноважну позицію , підніміться . Повторіть 10 разів.
  9. Після цього комплексу балетних вправ для схуднення всі крему і антицелюлітні засоби будуть сприйняті шкірою з вдячністю і принесуть максимальний ефект. Не забувайте про те , що ці вправи найкраще виконувати на голодний шлунок , а після занять не є ще 1-2 години.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>