Головна / Відносини / ЯК ЗРОБИТИ ПРОПОЗИЦІЯ РУКИ І СЕРЦЯ ОРИГІНАЛЬНО

ЯК ЗРОБИТИ ПРОПОЗИЦІЯ РУКИ І СЕРЦЯ ОРИГІНАЛЬНО

Кожній дівчині хочеться отримати найромантичніше пропозицію руки і серця , а якщо воно ще й буде оригінальним , то воно буде незабутньо все спільне життя з коханою !

Для початку варто сказати, що не обов’язково саме хлопець повинен робити пропозицію дівчині . Це найперша оригінальна пропозиція руки і серця – коли його робить дівчина. Далі варто продумати деталі: місце , антураж , навіть одяг.

Наприклад , якщо ваш хлопець – затятий уболівальник футболу , вирушайте з ним на стадіон і в разі виграшу його команди зробіть пропозицію руки і серця, ставши на одне коліно! Такий жест оцінить не тільки обранець , але і його друзі , і запам’ятається ця подія надовго.

Якщо ж ви чекаєте більш традиційного сценарію, коли хлопець робить пропозицію дівчині , то варто ознайомитися з нашими ідеями і натякнути вашому коханому , що вас вражає.

Зимовий варіант оригінальної пропозиції руки і серця може бути наступним. Чоловік запрошує кохану на прогулянку по парку. Заздалегідь або скориставшись допомогою друзів , він повинен заховати букет з живими квітами , укутаними в плівку , під сніг . У букет можна вкласти коробочку з кільцем. Чоловік може сказати , що навіть під снігом від посмішки коханої розпускаються квіти і дістати букет , зробивши пропозицію .

Якщо ж сніг не випав , то можна зробити подібну пропозицію , помістивши букет з квітами серед кущів в парку.

А ось у великому світлому приміщенні з численними зеленими рослинами (на зразок ботанічного саду ) можна зробити незвичайну пропозицію руки і серця за допомогою коробки з метеликами . На дно коробки поміщається кільце. Коли дівчина відкриває коробку , звідти вилітають метелики , а на дні її чекає прекрасний сюрприз.

Часто чоловік наважується зробити пропозицію коханій під час спільного відпочинку на морському узбережжі. Там будь-яка обстановка буде романтичною. Гуляючи по пляжу , збираючи разом черепашки , чоловік може показати улюбленої незвичайну черепашку ( приготовлену ним заздалегідь) , а в ній виявиться кільце. Замовлення або світанок на морі послужать самим чарівним фоном для такого оригінального пропозиції руки і серця.

Відеоролик для коханої – теж неординарний спосіб зробити пропозицію. Хлопець може зняти навіть на мобільний телефон невеликий сюжет про те , як він любить свою дівчину і показати їй його вдома перед спільним переглядом фільму. Так само можна зняти відео на фотокамеру і змонтувати за невеликі гроші в студії. Такий ролик можна показати навіть в кінотеатрі (попередньо домовившись з адміністрацією ) на великому екрані перед сеансом .

Багато івент агентства пропонують найрізноманітніші послуги та допомогу в організації не тільки самого весілля , але моменту , коли чоловік робить пропозицію.

 Можна взяти напрокат навіть коня і зробити пропозицію тієї , яка чекає свого принца на білому коні.

Можна піднятися з коханою до хмар на повітряній кулі (головне , щоб дівчина не боялася висоти і не зомліла , ледь куля відірветься від землі).

Не так складно взяти напрокат костюми і влаштувати коханій серенаду під вікном , завершивши її пропозицією руки і серця.

Ну а якщо все ж хочеться поєднати класику з романтикою , то в кожному місті знайдеться відмінний ресторан , де і можна зробити пропозицію.

У Києві улюбленим таким місцем став панорамний лаунж -бар b – hush в готелі InterContinental Kiev . Скляна стіна і балкон за нею відкривають дивовижний вид на Михайлівську площу і на центральну частину Києва . Дуже романтично!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>