Головна / Відносини / Як знайти любов. Поради експерта по феншую. Шукаю кохання

Як знайти любов. Поради експерта по феншую. Шукаю кохання

хто мріє знайти любов у своєму житті?

Феноменально , але майстри фен- шуй вважають , що любов – це не щасливе розташування зірок , а прорахована закономірність.

Високе почуття можна знайти за спецзамовленням завдяки простій формулі « води цвітіння персика » (квітка персика ) .

Це абстрактна назва , під яким розуміється правильне розташування предметів по фен- шуй відповідно до « чотирма стовпами долі» ( абацзи або китайська астрологічна натальная карта) і гороскопів , що допомагає визначити знак зодіаку за китайським календарем.

Вся магія – в активації романтичної енергії. Людина випромінює привабливі флюїди , оточуючим хочеться перебувати з ним поруч і отримувати « заряд щастя» , особливо протилежної статі !

Однак поки рано думати про романтику . Позитивні результати принесе тільки жорсткий розрахунок і строге проходження накресленим правилам.

Увага! Методи , про які піде мова, не підходять тим , хто перебуває у шлюбі або має сприятливі міцні відносини , інакше не уникнути любовного трикутника.

 Як знайти любов:

Крок 1

Обчислюємо , знак за китайським році народження. Потім співвідносимо його зі звіром « Персикового кольору » і дізнаємося свій напрямок :

Народжені в рік Щура , Мавпи або Дракона – ваша зірка « Персикового Кольори » – Півень , напрямок – Захід.

Собакам , Тиграм і Коням протегує Кролик , напрямок – Схід.

Для Свині , Вівці та Кролика -символ « Персикового кольору » – Щур , напрямок – Північ.

Для Змії , Бика , Півня – чільним звіром виступає Кінь , напрямок – Південь.

Крок 2

Тепер , коли ми знаємо своє щасливе напрямок , настав час поговорити про предмети – помічники, які там слід розмістити.

Квіткова ваза

Це найпоширеніша формула активації любовної зони , але тут є свої тонкощі. Слідкуйте за водою в посудині , вона постійно повинна бути свіжою. Зів’ялі квіти потрібно викидати , інакше доб’єтеся зворотного ефекту.

Фонтанчик

Поставте в « вашій зоні » фонтанчик , а ще краще водоспад . Головне не переборщити з розміром , в іншому випадку зайву увагу буде не на благо. Встановивши фонтан в офісі , ви не просто привернете удачу і любов , але і створите установку на швидке просування по кар’єрних сходах. Декоративні водоспади часто використовують власники ресторанів і клубів , щоб прилягти клієнтів.

Примітка: протягом води повинно бути плавним і повільним.

Іноді бувають випадки , коли треба блокувати підвищену активність свого чоловіка на стороні. За аналогією обчислюємо його « квітка персика » і прибираємо з відповідної частини квартири предмети , які посилюють його « стороннє захоплення ».

Чи воля випадку знайти любов?

Випадок – це найбільш прорахована вірогідність . Швидше за все , зустріч з другою половинкою настане в рік вашої тварини , у встановленому напрямку . Є навіть індивідуальний час підвищеної активності , яке ви можете уточнити на консультації у фахівця з фен- шуй , як і отримати багато інших практичні поради .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>