Головна / Відносини / Як змусити хлопця ревнувати

Як змусити хлопця ревнувати

« Як викликати у хлопцеві ревнощі ? » , – О так , це питання хвилює багатьох дівчат . Хочеться адже відчувати , що тебе люблять. А заразом і перевірити – наскільки . Привід для ревнощів – це сильний засіб , адже чоловіки – ті ще власники, і , відчувши , що хтось претендує на щось, що належить їм , дуже часто проявляють себе дуже несподівано. Придушити , наприклад , декого можуть. Так що головне – не загратися . Рад ж і рекомендацій , як все-таки змусити хлопця або чоловіка ревнувати – дуже багато.

Як змусити хлопця ( чоловіка ) ревнувати

Як змусити хлопця ревнуватиВикликати ревнощі у коханої людини – це все одно , що сказати йому : «Я тобі не належу , наші відносини – не вічні ». А потім дивитися на його реакцію , по якій добре видно , наскільки людині дорого те, що він має, але в один зовсім не прекрасний момент може втратити це . І зробити висновки.

Від слів – до справи

Є жінки , які вважають , що , перебуваючи у відносинах з чоловіком , вони не мають права спілкуватися з іншими чоловіками. Невинний флірт , зустрічі – це і зовсім прирівнюється до зради. Як там – « крок вправо , крок вліво – розстріл ». Проходить зовсім небагато часу, і дама , яка сповідує цю точку зору , перетворюється на квочку , інтерес до якої у її чоловіка дуже скоро пропадає. А все чому? Нам вкрай необхідно відчувати себе цікавими в очах чоловіків . Яких це, до речі , теж стосується. Тому не відмовляйтеся , якщо приятель запрошує вас в кафе / кіно / оперу , та просто прогулятися – добровільне ув’язнення мало кому йде на користь. А чоловік ваш згадає тонус , в якому він перебував , домагаючись вас – він не був упевнений , що ви – його. Потрібно було доводити , що він – найкращий . Загалом , нехай похвилюється злегка . Йому корисно буде .

Якщо ви не живете разом , а просто зустрічаєтеся , можна скористатися таким способом. Будьте при зустрічі з ним веселою , зацікавленої , уважною , тобто показуйте йому , що вам з ним добре. А після побачення потрібно буде на якийсь час зникнути , не дзвонити йому першої і не відправляти повідомлень. Якщо він подзвонить , то спілкуйтеся з ним спокійно – ніякого « морозу » і відчуження ! Якщо ж він прислав СМС , то відповідайте на нього через кілька годин. Це змусить його похвилюватися , і задуматися про те , що, можливо , на горизонті з’явився суперник , який претендує на його « трофей» . На вас , тобто , так.

Надсилайте сама собі квіти . На словах , може , і нерозумно , а на ділі – дуже навіть дієво , так як змусить вашого кавалера похвилюватися щодо того , що він у вас – не єдиний. Сама думка про можливу наявність у вас таємного шанувальника сприйметься чоловіком з обуренням і бажанням заявити , що головний тут – він !

Зрідка фліртуйте на його очах з іншими чоловіками. Він своїми очима побачить , що ви користуєтеся успіхом у протилежної статі , і йому стане утішно ( всякому чоловікові подобається усвідомлювати , що він володіє жінкою , що викликає інтерес у інших чоловіків). Але це ж викличе і негатив від усвідомлення , що він може вас втратити. Тому важливо не переборщити з такими ситуаціями .

Періодично відмовляйтеся від зустрічей , посилаючись на зайнятість. І ніяких подробиць щодо цієї самої зайнятості , навпаки – побільше туману .

Намагаючись викликати ревнощі у свого хлопця / чоловіки , знайте міру. Багатьох так захоплюють спроби довести партнерові , що « все не вічне під Місяцем» , що одного разу любов перетворюється в ненависть. Як приправа потрібна для того , щоб покращувати смак пріснуватої позбавленою смаку їжі , так і ревнощі покликана вносити різноманітність в повсякденне повсякденність . Важливо лише знати міру – це головне правило, що стосується підсилювачів смаку як їжі , так і життя.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>