Головна / Відносини / Як визначити, що чоловік зраджує

Як визначити, що чоловік зраджує

Сказати , що зрада – неприємна подія – значить не сказати нічого. На жаль , зараз зради широко поширені, і багатьом дівчатам довелося з цим зіткнутися. Що відчуває дівчина , чий улюблений змінив?

Сильне потрясіння і душевний біль , здається , весь світ перевертається , валиться, не залишаючи каменя на камені … У підсумку залишається лише розчарування , втома і недовіра до чоловіків.

У такі моменти ми здатні на необдумані вчинки , про які згодом дуже сильно шкодуємо , але змінити вже нічого не можна. Ми починаємо задаватися питанням : а чи можна було цьому запобігти? А звинувачуючи коханого в зраді , часом навіть питаємо себе : а чи була вона ? Або ми , як у старому анекдоті , самі все собі придумали і … самі ж образилися ?

Як визначити, що чоловік зраджуєНа жаль , ми , жінки , здатні відчути зраду практично відразу , адже представниці прекрасної статі завжди дуже тонко відчувають зміну поведінки свого коханого, його манеру спілкування , ставлення . На жаль , трапляється так , що ми все бачимо і відчуваємо , але … через страх втратити «хоч поганенького , да свого» часто закриваємо очі і говоримо собі , що помилилися .

Отже, на що ж нам варто звернути увагу в першу чергу?

 1. Ваш молодий чоловік / чоловік раптом стає сильно стурбований тим, як він виглядає. Не секрет , що чим довше ми разом , тим комфортніше починаємо себе почувати. Бажання виглядати перед улюбленими ідеально вже не так сильно , що в перші дні знайомства … Так чому ж у нього раптом так загострився інтерес до себе коханого ?
 2. Ваш чоловік починає вас критикувати , причому у присутності сторонніх. Якщо критика не обгрунтована, то швидше за все він просто намагається виправдатися перед самим собою , адже це ви така вся погана , негарна і недоглянута , що він , бідненький , просто змушений шукати заміну!
 3. Він не дозволяє вам заглядати в свій телефон , завжди носить його при собі ( в сумці , в кишені або тримає в руках) і ні на хвилинку не залишить на ліжку або на тумбочці. Сумніваюся , що він зберігає там таємниці третього Рейху !
 4. Якщо хтось дзвонить йому у вашій присутності , то він не піднімає трубку або для розмови виходить в іншу кімнату. На мій погляд , дуже дивно , адже не обговорює ж він з другом Федьком ( володарем сексуального жіночого голосу ) проблеми виходу зі світової кризи! А якщо обговорює , то чому при вашій появі так сильно змінює інтонацію ?
 5. У його лексиконі з’явилися нові вирази . Особливо дивно , якщо їх зазвичай вживають дівчата , але ви використовуєте інші мовні звороти .
 6. Він пропускає (або відмовляється від них зовсім) побачення , пояснюючи це тим , що зустрічається з друзями або у нього виникли термінові сімейні справи. Друзі , звичайно , святе , але якщо зустрічі з ними відбуваються часто і спонтанно – це змушує задуматися!
 7. Не вилазить з Мережі . Дуже часто саме так багато людей і починають знайомитися. Особливо серйозно слід задуматися , якщо ви помітили , що очищена історія браузера або на комп’ютері закритий доступ до деяких матеріалів . Про зміну паролів , звичайно , вже й згадувати не варто .
 8. У нього все рідше виникає бажання обійняти і поцілувати вас . Без коментарів.
 9. Ваш чоловік раптово став щедрим і уважним. Сміятися не варто , це теж привід звернути увагу , особливо якщо вашому коханому така поведінка не властиво. Море квітів , смс по 100 разів на дню , ресторани , романтичні вечері … Так себе вести чоловіка зазвичай змушує почуття провини по відношенню до вас .
 10. Змінилася поведінка в ліжку. Варто звернути увагу , якщо активність посилилася або ваш чоловік навпаки уникає сексу. Ну і про всяк випадок варто подбати про своє здоров’я , адже якщо зрада мала місце , то ніхто не застрахований від проблем у вигляді венеричних захворювань.
 11. Подряпини на спині чоловіка . Якщо кішки ні в нього , ні у вас немає , по малині він не лазив , а дряпали його точно не ви , то , на жаль , зрада незаперечна !

Якщо ви спостережливі , то безліч побутових дрібниць підкаже про невірність вашого чоловіка. Але навіть якщо ознаки зради незаперечні, все ж спробуйте задатися питанням: що для вас важливіше – вивести коханого на чисту воду чи все ж зберегти відносини ?

Розрив ваших відносин – це не єдине рішення , яке можна прийняти в такій складній ситуації.

У чому ж причини зради чоловіка?

Сама явна причина – це те , що любов пройшла . Як би не було складно , в цій ситуації залишається тільки піти. Звинувачувати чоловіка можна лише в тому , що йому не вистачило мужності вам зізнатися в цьому.

Внутрішні проблеми чоловіка – а їх може бути дуже багато. Наприклад , небажання переходити до більш серйозних відносин або невпевненість у собі. Всілякі стереотипи також можуть підштовхнути до зради. Наприклад , в одного є не одна дівчина , а декілька, отже , і у нього має бути не менше.

Причин зради може бути безліч: одні зовсім поверхневі , інші дуже глибокі і особисті , але в кожному разі – може бути , варто поглянути на проблему з іншого боку , а не йти на повний розрив ? Зрозуміло , це варто робити тільки в тому випадку , якщо ви дорожите один одним.

До речі кажучи , проблеми у взаєминах (іноді аж до зради ) зовсім не означають , що любов пройшла , що її більше немає. Можливо , таким чином ваш чоловік може просто намагатися заповнити недолік уваги, що йому так необхідно .

І наостанок , запам’ятайте: зрада може послужити як приводом до кінця ваших відносин , так і стати шансом для переходу відносин на новий рівень. У будь-якому випадку, незалежно від вашого рішення , не забувайте : коли закривається одні двері , завжди відкривається наступна !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>