Головна / Різне / Як виглядають чоловіки з різних країн: найцікавіші і дивні прийоми спокушання

Як виглядають чоловіки з різних країн: найцікавіші і дивні прийоми спокушання

Залицяння – невід’ємний етап вибудовування відносин . Це романтичний цукерково -букетний період, протягом якого жінка може оцінити нового кавалера і зрозуміти , чи потрібен він їй для серйозних стосунків. Отже, Поради.in.Ua розкажуть “Як виглядають чоловіки з різних країн: найцікавіші і дивні прийоми спокушання”

Чоловіки в різних країнах доглядають за дамами по- різному. Дівчина , яка бажає познайомитися з іноземцем , повинна знати особливості залицянь , щоб визначити , як до неї ставиться новий коханий .

Відкритий італієць . У Європі італійські чоловіки – найзавидніша партія. Вони відкриті , довірливі і не приховують справжніх намірів . Італієць вміє красиво залицятися , дарувати подарунки , квіти і робити компліменти. Він не любить інтриги , а тому його залицяння будуть носити чіткий характер. Жінка відразу зможе зрозуміти , наскільки серйозні почуття її кавалера.

Меркантильний француз . Французькі чоловіки зовсім не схожі на італійців. Вони можуть доглядати за кількома дівчатами одночасно , зберігаючи інтригу до кінця. А згодом можуть нікого не вибрати для серйозних стосунків . Французи воліють бюджетний варіант подарунків. Тут джентльмен заплатить за дівчину , якщо вона йому дійсно сподобалася. Якщо цього не сталося – серйозні стосунки не передбачаються.

Темпераментний іспанець. Чоловіки Іспанії славляться відкритим темпераментним характером. Вони ревниво ставляться до жінки вже на етапі залицянь . Іспанки – дуже незалежні. Вони з презирством можуть відкинути пропозицію чоловіки оплатити за вечерю або довезти її до будинку . Дівчина рідко тут отримує квіти на свято. В Іспанії наміри чоловіка оцінюють таким чином : якщо він запрошує даму на полудень – «ти симпатична » , на обід – «ти мені подобаєшся » , на вечерю – «я тебе хочу».

Романтичний німець. Німецький чоловік відрізняється педантичним характером. Його залицяння буде стриманим ; дівчині не доведеться розраховувати на обіцянки коханого дістати зірку з неба або згорнути гори. Німецький красень не відрізняється скромністю – він може запропонувати дамі секс на першому побаченні. Як правило , перше побачення німці організують у кафе , другий – в кіно , третє – у неї на квартирі. Найчастіше все закінчується на першому етапі залицянь . У кожному разі , тут кожен платить сам за себе.

Веселий англієць. За англійськими чоловіками міцно закріпилося звання джентльменів. Англієць привертає увагу леді своїм відмінним виглядом і витонченими манерами. На побачення він прийде в відпрасованому костюмі , почищених лакованих черевиках ; за жінкою він буде доглядати трепетно ​​, цікавлячись усіма проблемами її життя.

Нахабний американець. Американці не люблять довгих залицянь . Вони воліють , щоб усе відбувалося швидко. В Америці на побачення прийнято відправлятися компаніями. Дівчина бере з собою подруг , а її залицяльник – друзів. Як правило , даму додому не проводжають . Часто перше побачення закінчується сексом , після якого хлопець може відправити дівчину на годину ночі додому , і це не буде вважатися ненормальним .

Хитрий японець. Японські джентльмени віддають перевагу « зберігати обличчя » в будь-якій ситуації . Чоловік « країни висхідного сонця » може запросити жінку в ресторан , організувати романтичний вечір , а після вечері – провести її до будинку. Через пару годин він може зателефонувати і сказати: «Спасибі за вечерю , але у нас з тобою немає майбутнього. Вибач ! ». І покладе трубку . Ось так красиво японець завершить перше знайомство .

Щедрий китаєць . Китайські чоловіки люблять ходити на побачення з друзями. Вони не шкодують на дівчину грошей і намагаються за все розплатитися самостійно , часто – непомітно для неї. Після романтичної вечері китаєць обов’язково проводить дівчину додому . Тут відношення не зав’язуються заради сексу на один – два рази.

Як виглядають чоловіки з різних країн: найцікавіші і дивні прийоми спокушанняСхідний чоловік гарячих кровей. Арабські , турецькі , іранські чоловіки вміють майстерно спокушати дівчат . У період залицянь вони виконують кожне побажання жінки , водять її в кафе , купують недорогі презенти . Все це супроводжується щоденними компліментами і піднесенням її образу до небес. Але якщо він не поспішати познайомитися з батьками нової коханої і не поспішає купити їй золото , на серйозні відносини можна не розраховувати.

« Старомодний » російський джентльмен. У Росії на етапі залицянь чоловік підносить жінці квіти , «водить » її в ресторани. По-справжньому закоханий хлопець може піднести дівчині букет з 100 троянд , написати її ім’я на асфальті , машині або пообіцяти , що заради неї стрибне з мосту. Російська людина любить серцем і все ще продовжує складати вірші і співати серенади під вікнами коханої.

Босоногий таїландець . Друг з Тайланда на етапі залицянь запросить дівчину додому , щоб познайомити її з батьками. І якщо вона їм сподобається , у неї є всі шанси стати дамою його серця.

На Гаваях в період залицянь чоловік дарує дівчині гірлянду з квітів. А якщо в Греції жінка поставить запитання чоловікові : «Я тобі подобаюся?» , У відповідь він може промовчати або схилити голову в бік. Але не варто засмучуватися , адже саме цей жест означає схвалення . А його голова, піднята вгору , означає негативну відповідь.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>