Головна / Різне / Як вибрати зубну щітку? Поради стоматолога

Як вибрати зубну щітку? Поради стоматолога

Вибираючи зубну щітку , покупець стикається з великою різноманітністю моделей, що відрізняються за формою , розміром, кольором , вартості і т. д.

Як не розгубитися у величезному асортименті магазину , і придбати такий інструмент для чищення зубів , який підійде саме тобі?

Як вибрати зубну щітку Поради стоматологаСьогодні твоїм гідом у відділі зубних щіток нас будуть консультувати про те, Як вибрати зубну щітку. Бери на замітку поради доктора !

« Існує чотири ступені твердості зубних щіток – жорстка , середня , м’яка і дуже м’яка. Зазвичай виробник вказує цю характеристику на упаковці товару.

Дуже м’які зубні щітки показані дітям і дорослим із захворюваннями пародонту або некаріозних уражень емалі (недорозвинення емалі або ж повна її відсутність ) . Порадити таку зубну щітку може тільки стоматолог

М’які зубні щітки зазвичай використовують при кровоточивості ясен. Однак не слід забувати про правильну , ретельного чищення зубів.

Зубні щітки середньої жорсткості найпопулярніші. Рекомендовані при відносно здоровою порожнини рота.

Жорсткої зубною щіткою можуть користуватися люди з підвищеним утворенням зубного нальоту. Така щітка рекомендована людям зі здоровою порожниною рота і міцною емаллю. Неправильне використання такої щітки може призвести до травм ясен і підвищеної стертості зубів.

Звертай увагу на розмір головки зубної щітки. Вона повинна легко і зручно очищати всі поверхні зубів. Дорослим краще використовувати щітку , розмір робочої частини якої досягає 30 мм , а підростаючому поколінню – 18-25 мм.

Головка щітки повинна бути округлої форми – це зменшує ймовірність травмування слизової оболонки порожнини рота ».

Вибираючи зубну щітку , покупець стикається з великою різноманітністю моделей, що відрізняються за формою , розміром, кольором , вартості і т. д. Як не розгубитися у величезному асортименті магазину , і придбати такий інструмент для чищення зубів , який підійде саме тобі? Сьогодні твоїм гідом у відділі зубних щіток нас будуть консультувати про те, Як вибрати ...

Review Overview

User Rating: Be the first one !
0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>