Головна / Різне / Як вибрати чоловікові сорочку

Як вибрати чоловікові сорочку

Як часто доводиться бачити чоловіка , на якому погано сидить сорочка . І чоловік красавчик , і фігура у нього хороша , але сорочка все псує – ні виду , ні солідності , ні сексуальності. Найчастіше сорочки чоловікам купують їх жінки , я думаю. Тому , давайте навчимося правильно , просто ідеально вибирати чоловікові сорочку.

Як вибрати чоловічу сорочку

Як вибрати чоловікові сорочку1 . Потрібно знати ширину плеча , об’єм талії , грудей і стегон чоловіка, якому ви хочете вибрати сорочку.

2 . Зазор між коміром сорочки і шиєю враховується теж. При короткій і повної шиї вона повинна бути хоча б 1,5 см , а то і більше.

3 . Форма шиї. Їх зараз багато всяких різних , але . Якщо у чоловіка кругле обличчя – йому підійдуть відкладним комірцем із загостреними і трохи розведеними вбік кінцями. До речі , такі комірці зараз на піку моди. Для чоловіків з іншою формою обличчя треба підбирати комірці іншої форми. Наприклад , чоловікам з довгою шиєю рекомендуються комірці -стійки – вони кілька скрадають довгу шию чоловіка . Чоловікам же з худим обличчям найкраще підходять комірці закруглені . А взагалі , якщо не знаєте який комірець вибрати – беріть класику – не помилитеся – вона в моді завжди . Класичний комірець утворює просто рівний трикутник.

4 . Колір . Про білому і чорному говорити не будемо – беріть , не помилитеся – такі сорочки потрібні завжди .

А от з іншими квітами будьте обережні . Потрібно тут дивитися на колір очей , волосся і шкіри чоловіки. Пекучим брюнетам йдуть яскраві кольори : червоні , наприклад. Блондинам ж варто підбирати щось у більш спокійних тонах: блакитних або зелених . У будь-якому випадку, якщо ви не знаєте смаків чоловіки , але все ж вирішили подарувати йому сорочку , то купіть краще просто білу. Та й потім , погодьтеся , що чоловік у білій сорочці – це просто клас ! На мій погляд , з білим не зрівнятися ніякої новомодний колір.

5 . Фасон . Зараз у моді приталені чоловічі сорочки. Але , на жаль , йдуть вони далеко не всім чоловікам і далеко не всі вони відчувають себе в них комфортно . А от класичний крій йде всім – він досить вільний і довгий, тому сидить ідеально на будь-якій фігурі .

6 . Якість . Воріт повинен бути оснащений спеціальною пластиною , яка не дає йому деформуватися. Дивіться на рівність швів і стібків , ще щоб нитки не стирчали. Що стосується тканини – це справа вашого смаку. Знову ж , якщо ви в розгубленості – беріть бавовна – не прогадаєте .

7 . Гудзики . Тільки в тон сорочки і трохи перламутрові . Зверніть особливу увагу на обметку петель для гудзиків – по них зазвичай відразу видно якісна це сорочка чи чергова підробка.

Дорогі жінки! Звичайно ж , щоб вибрати чоловікові сорочку ідеально , найкраще мати поруч цього чоловіка . Але не завжди ж це можливо . Тому , сподіваюся , що мої поради щодо вибору чоловікові сорочки вам знадобляться.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>