Головна / Різне / Як вибрати чоловіка по імені?

Як вибрати чоловіка по імені?

Найчастіше ми вибираємо ім’я за принципом подобається – не подобається , і мало хто замислюється про те , що воно означає. Як імена можуть впливати на чоловічий характер ?

На імена теж є своя мода , якщо раніше за усіх називали на честь когось , зараз віддають перевагу іноземним іменам . Багато хто впевнений у тому , головне , щоб добре поєднувалося і звучало з прізвищем та по батькові .

Як імена впливають на чоловіків ?

Будь-яке ім’я або пом’якшує характер людини, або навпаки робить його непоступливим . Наприклад , якщо дитині дають ім’я Сергій , карти не потрібні , щоб зрозуміти , що людина буде справедливим і безстрашним , в бізнесі його чекає успіх , якщо він, звичайно , зважиться на ризик.

Якщо ви хочете чоловіка податливого і легкого у спілкуванні , тоді вибирайте чоловіка з ім’ям Микола . Коля завзятий оптиміст , навіть , якщо світ буде валитися на очах , він точно знайде в цьому свою частку чогось хорошого.

Якщо ви готові чекати доти , поки молода людина побудує кар’єру , доб’ється всіх поставлених результатів , необхідно запастися терпінням і вибрати в чоловіки собі Олександра . Іноді він може бути неврівноваженим , зате гарний у будь-якій професії . Часто в дитинстві жартівливо Саш називають Шурика , ось це не рекомендується робити. Таке прізвисько вплине на долю іншим чином – з’являться песимістичні погляди на життя.

Як вибрати чоловіка по іменіЯк вибрати чоловіка по імені

Перспективне ім’я Кирило , воно здатне впливати на долю людини , змінюючи її на краще і бути успішним у будь-якій професії , головне – не лінуватися.

Анатолій завжди спокійний і розважливий , вміє ладнати з людьми , і з власної ініціативи буде надавати допомогу. Він – справжній сім’янин : любить дітей і не думає , що прибрати квартиру – це стати підкаблучником .

Ось з ким по- справжньому важко , так це з Андрієм. Чоловік з таким ім’ям завжди собі на умі , якщо він покірно киває і каже , що зробить так , як ви йому сказали , в результаті все буде в точності навпаки. Але зате його можна назвати надійним , він щедрий і завжди вірить в краще.

Віталій точно не стане братися за всю роботу поспіль , його цікавлять тільки вигідні пропозиції. Він однолюб і тому дуже ревнивий. Хитрощі і впертості йому не позичати.

Владислав талановита людина . Він одночасно може гарно малювати і відмінно співати , а також виконувач, працьовитий і відрізняється своєю порядністю .

Складно знайти легше людини на підйом , ніж Ігор . Він завжди готовий до пригод і може знайти спільну мову з ким завгодно , навіть якщо це собака. Цей чоловік любить багато обіцяти і парадокс у тому , що завжди виконує свої обіцянки.

До вибору імені необхідно ставитися серйозно , так як воно в прямому сенсі може вплинути на долю. Значення імені допоможуть з точністю визначити характер чоловіка , навіть якщо ви з ним не встигли щільно поспілкуватися.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>