Головна / Різне / Як вибрати бюстгальтер

Як вибрати бюстгальтер

Бюстгальтери з’явилися як альтернатива корсетам , які були не зручні , псували жіночу фігуру і що найважливіше – здоров’я. Тому між тим , як лікар з франції Гош – Саро запропонувала новий варіант корсета , який, по суті є сучасним бюстгальтером в 1903 році, і моментом , коли бюстгальтер став дуже популярним (1913) рік , минуло зовсім небагато часу.

Дуже швидко новий варіант жіночої білизни отримав таке розповсюдження , що його почали виробляти у виробничих масштабах.

Як вибрати бюстгальтерБути чи не бути бюстгальтеру

Останнім часом все частіше ведуться розмови про те , чи можна носити даний предмет жіночої білизни , або це все-таки шкідливо. Наприклад фахівці з Гаваїв стоять на боці того , що носіння бюстгальтера довше , ніж 12 годин на добу – ризик захворіти на рак грудей .

Але от якщо в юності жінка ще може обходитися без цієї деталі одягу , то коли вона дорослішає , бюстгальтер не тільки допомагає зробити груди візуально красивою , але ще й допомагає ходити , бігати і т.д. Більше того , можна сміливо стверджувати , що дорослим жінкам необхідно носити бюстгальтер. Адже він підтримує груди , а природні зв’язки , які тримають груди жінки дуже тонкі і можуть розтягнутися. І вже зовсім точно , бюстгальтер необхідно одягати під час занять спортом. Навіть у тому випадку , якщо ваша груди 1-2 розміру.

Як вибрати правильний бюстгальтер

Жінки часто задаються питанням , як же все-таки вибрати правильний бюстгальтер , давайте дізнаємося , як це робити.

По перше – розмір . Запам’ятайте – молочна залоза повинна бути повністю в чашечці бюстгальтера. І при цьому поясок білизни не повинен ніде пережимати груди. Після того , як ви знімете бюстгальтер , на шкірі не повинно залишатися жодних слідів , що нагадують , що ви носили цю деталь жіночої білизни .

Ще одним дуже важливим моментом при купівлі білизни є шви. Зверніть увагу – вони не повинні колотися , дряпатися або ” в’їдатися ” в шкіру.

Що стосується тканини жіночої білизни – вона обов’язково повинна бути гігроскопічною . Ефект сауни грудей строго протипоказаний. Він може привести до дуже серйозних жіночим захворюванням .

Ні в якому разі не носіть синтетичні бюстгальтери.

Не потрібно носити цю деталь білизни довше , ніж 12 годин поспіль , а так само спати в ньому або відпочивати вдома . Знімайте його – дайте грудей трішечки відпочити .

І останнє – багато лікарів рекомендую купувати дорожчі , але в той же час і більш безпечні бюстгальтери – це безшовна білизна , з чашечками , які ідеально повторюють форму жіночих грудей. Такий бюстгальтер відмінно підійде для будь-якого розміру грудей і стане порятунком для жінок, у яких мастопатія або проблеми з серцем.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>