Головна / Краса / Здоров'я / Як впоратися з болем у спині : три золотих правила

Як впоратися з болем у спині : три золотих правила

Біль у спині і хребті , захворювання , на яке скаржаться майже 90 % жінок. Неправильна постава , м’язова слабкість , ожиріння , малорухливий спосіб життя є найбільш поширеними причинами. Як зміцнити хребет і що робити , щоб знову відчути себе легко і вільно ? Три золотих правила для здорової спини.

Як впоратися з болем у спині три золотих правилаПерша тактика !

Діяльність , яка має великий вплив на здоров’я в будь-якому віці – це фітнес. За допомогою вправ тіло наповнюється киснем , тому ми стаємо здоровішими і стійкіше до інфекцій. Ранкова зарядка збільшує приплив кисню і покращує приплив крові до внутрішніх органів і м’язів . Можна робити найпростіші вправи для спини.

Скажімо , ляжте на підлогу, витягніть руки під прямим кутом до ? Тілу , зігніть ноги в колінах , опустіть ноги на землю. Піднімайте праве і ліве коліно по черзі , торкаючись стопою підлоги. Повторіть вправу десять разів для кожної ноги.

Дуже добре поліпшується стану хребта плавання , так що записуйтеся в басейн і плавайте два рази на тиждень. Також ви можете записатися в центр краси на такі процедури як шоколадне або водорослеве обгортання , масаж , флоатинг , ендермологія . Дані процедури не тільки сприяють зміцненню хребта , але і освіжають і омолоджують шкіру.

Друге: не сутультесь !

Дослідження показують , що понад 70 % дітей і підлітків мають дефекти хребта. Сутулиться – часте явище , причому не тільки у дітей , дорослі також мають проблеми з цим. Стрес , неправильне сидіння , багато годин в одному положенні – все це впливає на наше здоров’я. Спочатку зверніть увагу на стілець. Він повинен мати регульовану спинку , а ступні повинні стояти на підлозі.

Третє: уникайте навантажень!

Насолоджуйтесь усіма можливими способами , щоб полегшити собі життя , незалежно від того вам 20 або 60 років. Не нахилятися без необхідності , і якщо ви піднімаєте щось , робіть це з зігнутими ногами і прямою спиною . Подбайте про свій хребет , тому що з віком він може піднести вам деякі неприємні проблеми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>