Головна / Краса / Здоров'я / Як схуднути після свят : ТОП – 6 хитрощів

Як схуднути після свят : ТОП – 6 хитрощів

Якщо ти трохи поправилася після новорічних свят , візьми на замітку прості виверти , які допоможуть тобі швидко скинути зайву вагу

Не відмовляйся від споживання білків

Якщо ти хочеш скинути вагу , а він не йде , можливо причина в тому , що занадто багато уваги ти приділяєш підрахунком калорій і їж мало білкової їжі. За словами фахівця з харчування та автора книги Печерні жінки не харчувалися : Палеодіета для швидких результатів ( Cavewomen Don’t Get Fat : The Paleo Chic Diet for Rapid Results ) , на те , щоб переварити продукти з високим вмістом білка йде більше часу , а значить для цього спалюється більше калорій. Крім цього , споживання протеїну сприяє підтримці м’язової тканини в тонусі , що часто втрачається з низькокалорійною дієтою.

Як схуднути після свят ТОП - 6 хитрощівНавчися управляти своїм стресом

Тренер щодо здорового способу життя Джулі Барретт вважає , що досягнення та підтримка здорової ваги тіла насправді зводиться до управління стресом. За її словами , коли наші тіла знаходяться в стані стресу , наднирники виробляють надмірну кількість гормону стресу кортизолу , що призводить до дисбалансу в природних гормональних ритмів тіла. Цей дисбаланс знижує здатність спалювати жир , перешкоджаючи схудненню.

Збільш споживання здорових жирів

Одне тільки слово жир змушує деяких людей триматися подалі , але включення здорових жирів в раціон може допомогти твоєму організму скинути вагу. За словами дієтолога Джулі Барретт , слід обов’язково включати в своє меню кокосове масло , волоські горіхи , авокадо , оливкова олія і лосось , які , до того ж , містять омега- 3 жирні кислоти , які борються із запаленням.

Уникай споживання оброблених продуктів

Якщо ти хочеш скинути зайву вагу , старайся споживати тільки здорові продукти і відмовся від оброблених продуктів. Як зазначає дієтолог і гуру щодо здорового способу життя Синтія Сасс , якщо ти не можеш відмовитися від продуктів з пакета , перш , ніж купувати їх , уважно ознайомся зі списком інгредієнтів , зазначеним на упаковці. Експерт не виключає , що ти будеш вражена , зазначивши кількість хімічних речовин і добавок , які входять до складу найбільш поширених оброблених харчових продуктів.

Читай також: Як схуднути без дієт

Пий достатню кількість води

Вода не тільки допоможе тобі уникнути зневоднення , але і спалювати більше калорій. Згідно з результатами одного з досліджень , люди , які протягом дня випивали 8-12 склянок води , спалювали більше жиру ніж ті , хто споживав всього чотири .

Обзаведися групою підтримки

Боротьба із зайвою вагою поодинці не так ефективна , як досягнення цієї мети в парі або колективі . Група підтримки має важливе значення і допомагає не здаватися , зіткнувшись з першими ж труднощами , а продовжувати рух до мети. Обов’язково врахуй це .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>