Головна / Різне / Як привести гроші в будинок? Залучаємо гроші!

Як привести гроші в будинок? Залучаємо гроші!

Гроші … сенс життя чи засіб для існування – кожен вирішить сам для себе. Але гроші дають певну свободу , і з цим погодиться більшість людей.

Фен- шуй надає вам шанс для залучення грошей. Багатьом людям необхідний вигідний депозит або кредит , а для його отримання необхідно скористатися принципами фен -шуй.

Активізуємо зону багатства
Як привести гроші в будинок

У першу чергу потрібно активізувати в своєму будинку , квартирі або на робочому місці зону багатства.
Як її знайти ? Це південний схід. У це місце треба залучити якомога більше енергії «ци» . Для початку потрібно зробити в цьому місці якісне прибирання , викинути сміття , мотлох , позбутися невикористовуваних предметів . Та й взагалі не зашкодить забратися в усьому домі.

Потім потрібно в цій частині приміщення помістити символи води. Найкращим варіантом буде акваріум з однією чорною рибкою і вісьмома золотими . У цей сектор не треба поміщати велику кількість металевих речей , а також яскраво- червоних речей і яскраве освітлення . Вода взагалі символізує родючість.

Крім того , потрібно в цей сектор додати грошових символів. Наприклад , так зване грошове дерево , чотири китайські монети , повну скарбничку . Кожен раз , коли ви будете дивитися на всі ці перераховані символи , думайте про те , заради чого ви працюєте.

Але у фен – шує є й інші способи залучення грошей.

Символи багатства

Наприклад , жива рослина з круглими листям буде символом прибутку і багатства. Рослина треба принести в будинок вже дорослою. Також треба добре доглядати за ним , не допускати пожовтіння і в’янення листя. Зростання живої рослини символізує збільшення матеріального благополуччя , в той час , як в’янення символізує зворотне. А що вирощується саджанець – символ відродження багатства після банкрутства .

Взагалі , всі металеві предмети круглої форми або предмети , пофарбовані в срібний і золотий кольори , спрямовані на залучення грошей . У грошову зону вашого робочого місця можна поставити круглу вазу з монетками . Вона повинна бути на виду і красномовно нагадувати про те , що треба дбати про фінансове благополуччя сім’ї .

До речі , китайці використовують монетки як амулети, які допоможуть грошам потекти в будинок власника . Їх зазвичай вішають в зону багатства кабінету або спальні на шовковому шнурочку або на червоній стрічці. Можна також вішати в дитячу кімнату біля ліжка дитини.

Також можна взяти кілька монеток і загорнути їх у червоний папір або тканину , а потім покласти в сектор багатства так , щоб інші люди не бачили , що вони там лежать. Наприклад , можна сховати в ящик стола або тумбочки , під телевізор . Загалом, вони повинні бути непомітними. Ще потрібно зберігати в цій зоні гроші, колекцію старовинних монет , ювелірні прикраси або всякі інші коштовності. Так енергія «ци» швидше прийде в зону багатства вашого будинку.

У сектор грошей в їдальні або кухні поставте вазу з апельсинами , мандаринами , тобто з так званими «золотими» фруктами. Вони теж символізують гроші – по-перше , вони круглі , по-друге , колір у них «грошовий ». Але не варто забувати , що основна мета у фен- шуй укладена в досягненні гармонії в житті людини.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>