Головна / Краса / Здоров'я / Як прибрати живіт за 2 тижні

Як прибрати живіт за 2 тижні

Прибрати живіт за два тижні можна , тільки потрібно постаратися і використовувати потрібно всі чотири способи відразу , що б отримати хороший ефект.

Прибрати живіт за допомогою спортивних занять

Особливих методик , що б прибрати живіт займаючись спортом немає , просто качати прес і крутити обруч. Але , важливо як це робити. Обруч розігріває м’язи і підготовляє їх до досить важких вправ на прес.

Як прибрати живіт за 2 тижніВажливо одне , качати прес потрібно мінімум 50 разів за один підхід , а якщо м’язи у вас міцні то можна і 100 , головне що останні 15 раз ви повинні підніматися через силу. Отже три рази , обруч і прес . Звичайно , з першого разу не перестарайтеся , починайте з 5-10 підняттів , і по наростаючій.

Прибрати живіт – означає очиститися від шлаків

Що б прибрати живіт потрібно просто очиститься від шлаків. Та , виявляється в кишечнику з часом збирається дуже багато шлаків і не тільки , це все там гниє і роздуває живіт. Що б від цього всього позбавиться потрібно просто почати ставити клізми. Нічого бридливого в цьому немає , звичайна клізма , на 1,5-2 літра , а не сорок літрів через дві трубочки , як пропонують нам в різних салонах і кабінетах , вони тільки мікрофлору з кишечника вимивають . Робити цю процедуру через день і тільки 2 тижні. Кишечник зменшиться, і органам травлення теж стане набагато приємніше працювати. Склад клізми простий – на 1,5 літра води , десертна ложка солі.

Прибрати живіт і харчування

Перше це багато пити , мінімум 2 літри в день , якщо погано працює сечова система пийте сечогінні трави.

Якщо хочете прибрати живіт скоріше , то потрібно виключити зі свого раціону жирні й калорійні продукти , але це не означає що їсти взагалі не можна. Овочі фрукти , кисломолочні продукти , ось ваші друзі. І навіть риба і м’ясо , тільки не смажені , а відварені і в дуже маленькій кількості .

Втягнутий живіт і рівна спина

Ну і не забувайте про ходу і рівною спині , станьте біля дзеркала і подивіться наскільки менше стає животик , коли плечі і спина рівні, а живіт втягнутий. Навчіться ходити зі втягнутим животом , м’язи при цьому напружуються і ефект стає ще краще.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>