Головна / Краса / Здоров'я / Як прибрати обвислий живіт

Як прибрати обвислий живіт

Неправильний спосіб життя, зокрема , гіподинамія і переїдання калорійною їжею , веде до появи зайвих кілограмів. Часто перший удар на себе бере область живота. Обвислий живіт після схуднення нерідко з’являється і тоді , коли зниження маси тіла відбувається в короткі терміни. Як прибрати обвислі шкіру живота Питання про те , як прибрати обвислий живіт , турбує безліч жінок . Неможливо назвати якийсь єдиний метод його рішення. Щоб досягти результату і утримати його підхід повинен бути комплексним. У першу чергу , необхідно налагодити правильний раціон харчування.

Як прибрати обвислий живітЗначимість цього фактора фахівці оцінюють на рівні 80 %. Щоб нормалізувати власні смакові звички , потрібно обмежити споживання швидких вуглеводів і тваринних жирів. Одночасно потрібно подбати про достатньому споживанні рослинної клітковини , білка , складних вуглеводів , вітамінів і мінералів. Разом з цим важливо ретельно стежити за дотриманням питного режиму , вживаючи не мене 2 -х літрів чистої негазованої води в добу. Кількість прийомів їжі в день має бути не менше 4-5. У вечірній час слід утриматися від калорійної їжі. В якості вечері ідеально використовувати низькокалорійний йогурт , знежирений сир і т.п.

Прибрати живіт після схуднення допоможе подолання стресу. Науково доведено його вплив на збереження зайвих сантиметрів в талії : дія стресового гормону кортизолу перешкоджає утилізації жирових клітин організмом. Щоб підтримувати нормальне емоційний стан необхідно частіше бувати на свіжому повітрі , відпочивати і організовувати осмислений дозвілля в колі близьких людей. Протягом робочого дня важливо робити невеликі ритмічні перерви . Як прибрати фартух на животі за допомогою фізичних навантажень Як прибрати обвислі шкіру живота? Допоможуть фізичні вправи , причому важливі не тільки рухи для м’язів преса , а й загальнозміцнюючі , а також кардионагрузки . Специфічним вправою , найбільш ефективно дозволяє привести м’язи живота в належну форму , є так званий «велосипед» : у положенні лежачи на спині , правий лікоть підтягують до лівого коліна , повертаються у вихідне положення і повторюють з іншої руки і ноги.

Ще одна дієва вправа для преса – підйом ніг: з положення лежачи ноги піднімають під кутом 90 градусів , а потім згинають у колінах спочатку в одну , а потім в іншу сторону. Як прибрати обвислий живіт ? Звичайно ж , допоможуть скручування . Крім так званого фартуха вони допоможуть позбавитися від жиру в боках і підтягнутий косі м’язи живота. Не тільки корисно , але захоплююче і весело виконувати таку вправу як « алфавіт » : з положення лежачи прямими ногами в повітрі « пишуть » одну за одною літери алфавіту і цифри. Дуже корисно регулярно займатися йогою , плаванням або будь-яким іншим видом аеробного навантаження , включаючи хула- хуп . Як прибрати обвислий живіт за допомогою абдоминопластики Множинні косметологічні процедури можуть призвести область живота в порядок. У домашніх умовах це може бути скраб з меленої кави або морської солі , а також контрастний душ. Приймаючи ванну корисно додавати у воду кілька крапель ефірного масла або біологічно – активних екстрактів.

При догляді за шкірою , в тому числі і живота , важливо стежити за достатньою кількістю певних вітамінів – як у раціоні , так і використовуючи їх як топических засобів. Зокрема , прибрати обвислий живіт допоможе вітамін Е. Вітамін молодості корисно приймати всередину , попередньо проконсультувавшись з лікарем про дозування , а також його масляним 33 % розчином змащувати шкіру проблемної області. Говорячи про професійну косметології , не можна не віддати належне абдомінопластиці як методикою, що дозволяє усунути серйозні косметологічні дефекти в області живота. Абдомінопластика являє собою оперативне втручання, що дозволяє відновити нормальні пропорції живота. В процесі операції видаляють надлишки шкіри і жиру. Численні фото до і після абдоминопластики в мережі дозволяють розглядати її як одну з найбільш ефективних заходів вирішення поставленого завдання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>