Головна / Відносини / Як перетворити друга в бойфренда

Як перетворити друга в бойфренда

Трапляється , що давня або не дуже дружба між хлопцем і дівчиною якось непомітно переростає в любов. Ви самі себе не розумієте: ще вчора цей чоловік був для вас кимось на кшталт старшому братові , з яким ви могли ділитися проблемами , радощами і навіть обговорювати особисте життя, а сьогодні ви раптом поглянули на нього іншими очима , усвідомивши , що завжди бути з ним поруч , причому не чисто по-дружньому , – це ваше щастя . Хіба зможе хтось інший так само вас розуміти і підтримувати , бути таким же сильним , сміливим і … красивим? ! Але як тепер перевести дружбу в любовне русло , і чи варто це робити , адже є ризик втратити гарного одного, не знайшовши при цьому коханого ? ..

Як перетворити друга в бойфрендаЯк перетворити друга в бойфренда

У будь-якому випадку не варто діяти зопалу , насамперед , спочатку потрібно зважити свої почуття: чи дійсно це любов , а не швидкоплинний порив – наприклад , прояв почуття власності через те , що у вашого приятеля з’явилася дівчина , і він став менше приділяти вам уваги? Якщо закоханість є, можете переходити до аналізу ваших дружніх взаємин , який і підкаже , чи варто намагатися перетворити одного в бойфренда.

Як його зробити своїм хлопцем

Хороші для вас знаки :

  1. Якщо ваш приятель , як і ви , живить до вас не тільки дружні почуття , однак боїться їх проявити , побоюючись почути відмову , визначити це не так вже й складно. Про його особливому розташуванні може сказати його звички часто виявлятися поблизу : ви постійно стикаєтеся в магазинах , кафе , на вулиці , він частенько пропонує разом сходити до друзів або в клуб . Закоханий хлопець буде прагнути проводити з вами максимум часу , навіть задовольняючись роллю одного. А ще він може запропонувати вам розділити якесь захоплення – разом бігати вранці , вивчати англійську , піти на танці …
  2. Розмовляючи з вами , він теж може видати справжнє ставлення : буде хвалитися своїми досягненнями у навчанні , кар’єрі , спорті , щоб справити на вас враження. У плані розповіді про свої любовні стосунки він стане висвітлювати тільки ті історії , які представляють його у виграшному романтичному ореолі , підсвідомо намагаючись викликати в вас ревнощі , або нотки заздрості до його колишнім пасіям .
  3. Він активно буде випитувати вас про ваше особисте життя . У тому числі, які залицяння вам до душі і де ви любите проводити час. У ваших коханих він старанно буде знаходити недоліки , намагаючись показати , що вони вам не підходять. Він з цікавістю буде готовий слухати про все , що ви йому розповідаєте – про подруг , хобі , мрії . І це не порожня цікавість , скоріше, він збирає інформацію , яка в подальшому може допомогти йому вас підкорити .
  4. Він намагається доторкнутися до вас при кожній зручній можливості . При виході з транспорту подати руку , підбадьорливо обійняти перед відповідальним заходом , накинути куртку , коли на вулиці холодно . Ці милі жести здатні видати його з головою.

Несприятливі знаки :

  1. У разі якщо для хлопця ви тільки подруга , і як жінку він вас абсолютно не розглядає , це можна виявити , знову-таки , придивившись до його поведінки . Він буде завжди спокійним , без нервозності , ви не помітите крадькома киданих на вас поглядів.
  2. Ваше спілкування не крутиться навколо вас , а досить різнобічно . В принципі , він охоче дає вам порада на рахунок любовних проблем , але сам про ваше особисте життя подробиці не випитує . Він не буде перемивати кісточки вашому хлопцю , а щиро буде радий , що ви не самотні.
  3. Надаючи якусь допомогу , він діє за принципом взаємовиручки , а не як лицар . Він не дарує вам подарунків без приводу. Іноді радиться про свої стосунки з дівчатами , щоб дізнатися жіночий погляд на проблему.

Чекати пробудження романтичних почуттів у такого чоловіка -друга можна дуже довго. Він просто не сприймає вас як жінку і навіть погодившись спробувати відносини після вашого визнання в любові , він зробить це , швидше , щоб вас не скривдити , але пристрасть і любовна іскра так і не з’являться . В результаті ви навряд чи зможете довго пробути разом , а розлучившись , повернути колишню дружбу вже не вийде.

Якщо ж ви розглянули в словах , поглядах , вчинках друга- чоловіка щось більше , ніж дружня участь , починайте діяти :

Наберіться терпіння , трансформація дружби в любов – процес нешвидкий .

Не перестаючи бути друзями , дайте йому зрозуміти , що ваше ставлення до нього дещо змінилося , і тепер ви сприймаєте його не просто як друга. Робити це потрібно не в формі відвертого лобового визнання , а поступово , роблячи йому компліменти , влаштовуючи сюрпризи , підносячи милі подарунки з натяком .

Починайте фліртувати з ним , намагайтеся ненав’язливо торкатися. Тільки не потрібно починати відверто « лапати » свого ще поки друга!

Покличте його на побачення , одягніться спокусливо , створіть романтичну обстановку. Швидше за все , після ваших компліментів , флірту і т.п. він вже здогадується про пробудження ваших почуттів , так що не затискати . Якщо він продовжує грати у вашу «гру» , значить , вона йому подобається!

На побаченні не поспішайте. Можете з ним потанцювати , тільки з поцілунками не лізьте , хоча б до кінця вечора. Можливо , він сам візьме ініціативу в свої руки , і ви почуєте те , що так жадали : що він вже давно любить вас і буде щасливий , якщо ви погодитеся стати його дівчиною.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>