Головна / Відносини / Як носити сукню так , щоб максимально підкреслити свої принади

Як носити сукню так , щоб максимально підкреслити свої принади

Облягаючі плаття – це тип одягу , яка підкреслюють будь-яку опуклість і округлість на нашій фігурі . Подібне плаття здатне виділити всі плюси і мінуси жіночої фігури. Як його носити?

Облягаючі жіночі сукні , як друга шкіра. Практично всі знаменитості вибирають його в якості святкового вбрання для червоної килимової доріжки або за її межами.

Як носити сукню так , щоб максимально підкреслити свої принадиТісний одяг викриває недоліки фігури , але , незважаючи на видимі труднощі , майже кожна з нас може носити таке плаття.

Будемо чесними , без помилкового кокетства . Подивіться на свою фігуру об’єктивно. У вас є кілька зайвих кілограмів? Ні талії ? Ноги занадто повні ? Може бути , у вас пропорційний силует , красива попа і довгі ноги ? Кожна жінка краще за всіх знає свої переваги і недоліки. Ви самі краще знаєте , що потрібно підкреслити , а що прикрити.

Робіть ставку на ваші сильні сторони. Стрункі ноги ? Стрункі стегна ? Важливо , щоб ви показали себе в кращому світлі. Короткі жорсткі сукні будуть показувати ваше велика перевага. Це неправда , що облягає плаття добре виглядає тільки на худих дівчатах ! Саме вони повинні уникати таких нарядів. Подивіться, які знаменитості найкраще виглядають в облягаючих сукнях – Ріанна , Бейонсе Ноулз , Дженіфер Лопес , Кім Кардашян – а у них дуже жіночна фігура.

Потоваришуйте зі спеціальними поясами і білизною. Навіть найвідоміші знаменитості носять подібне нижня білизна для вирішення делікатних завдань , щоб мати струнку фігуру на червоній килимовій доріжці. Облягаючі плаття шиються з пружних , а часом і жорстких тканин. Тому , не переживайте , Притісняй білизна не буде помітно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>