Головна / Відносини / Як кинути хлопця

Як кинути хлопця

Якщо ви вирішили кинути хлопця , але не знаєте , як краще це зробити , щоб його смертельно не образити , ця стаття написана спеціально для вас. Природно , нікому не хочеться , щоб відносини закінчувалися скандалом , взаємними докорами та образами, але як зробити так , щоб розставання відбулося з найменшими втратами і ваш чоловік не зміцнився в думці , що « всі баби – моторошні стерви » ?

Як правильно кинути хлопця

Насамперед, вам потрібно гарненько обдумати прийняте рішення розлучитися , аргументовано пояснивши самій собі , чому ви повинні розірвати ваші відносини. Чесно відповідайте на наступні питання:

Чи впевнені ви на 100 % , що хочете назавжди розлучитися з чоловіком , який поруч з вами? Не вередує ви, намагаючись домогтися чого-небудь , погрожуючи розставанням? Чи не є ваше бажання кинути хлопця свого роду помстою або спробою перевірити його почуття?

Постарайтеся зрозуміти , що послужило причиною охолодження ваших почуттів , чому ви більше не хочете продовжувати стосунки ?

Ви дійсно розлюбили свого хлопця або ж це він почав ставитися до вас неуважно , так , що ви не відчуваєте від нього любові ?

Наскільки боляче ви зробите хлопцю , повідомивши про рішення розлучитися , чи буде він намагатися вас утримати , на вашу думку ? Як ви це сприйміть ?

Крім того , ви можете взяти аркуш паперу і поділити його на 2 стовпчики – в один з них запишіть всі дратівливі вас у ньому звички і риси , а в іншій – гідності. Подивіться, що переважить . Якщо плюсів у хлопця більше , з його недоліками миритися набагато легше.

Якщо виконавши все вищеописане , ви не позбулися бажання кинути хлопця , оскільки не бачите свого майбутнього з ним , потрібно вирішити , як краще це зробити. Звичайно , можна розірвати стосунки з хлопцем по СМС або довести його постійними причіпками і скандалами до стану , коли він сам захоче вас кинути , але більш чесно і правильно буде все-таки відверто поговорити з «колишнім» коханим.

відверта розмова

Зустріньтеся з хлопцем в якому-небудь нейтральному місці , на кшталт парку чи кафе. Розмова почніть зі слів , що ви багато думали , і це рішення далося вам важко . Скажіть , що ви вирішили припинити відносини , оскільки … ( починайте приводити заздалегідь продумані аргументи на користь свого рішення). Не забудьте подякувати колишнього коханого за всі ті світлі моменти у відносинах , що у вас були , скажіть , що він обов’язково буде щасливий , адже він такий чудовий ; і ви щиро жалкуєте , що не вийшло зберегти вашу любов .

Як кинути хлопцяНе здумайте звинувачувати чоловіка , навіть якщо він жорстко висловиться на вашу адресу. Закиди краще залишити при собі , пам’ятаючи , що партнерові зараз набагато прикріше , ніж вам. Будьте готові до будь-якої реакції хлопця : зітхнув з полегшенням або навіть явно зрадів. З одного боку , можна також зітхнути з полегшенням , з іншого – так, в принципі , теж. Значить , ви все зробили правильно , кинувши його першої , оскільки незабаром на місці « покинутої » цілком могли б опинитися ви сама , і тоді постраждала б ваша гордість.

Дуже засмутився , натякнув або прямо сказав , що без вас йому життя не миле , і він готовий з нею розлучитися. Не варто йти у нього на поводу , твердо скажіть йому , що ви не несете відповідальності за його життя , він доросла людина і має право сам вирішувати , що йому робити.

Вислухавши вашу покаянну мова , він зберігає мовчання . Не потрібно починати закидати його запитаннями , ще раз попросите у хлопця прощення і прощати.

Звинувачує вас у всіх смертних гріхах. Не варто шукати виправдання , починати сперечатися і щось доводити. Перервіть його тираду , сказавши , що розумієте його переживання , ще раз вибачитеся і йдіть.

Закидає вас питаннями , за що ви з ним так чините , що він зробив не так. Якщо ви пояснили йому всю ситуацію , не варто повторюватися. Скажіть , що щиро переживаєте , але любов пішла і зараз вам важко передати словами душевний біль , яку ви відчуваєте.

І що ж далі?

Не бійтеся проявити трохи жорстокості , давши зрозуміти , щоб колишній коханий не надіявся на відновлення ваших відносин. Можливо , він буде вам дзвонити , підлаштовувати « випадкові » зустрічі і т. п. Відмовляйтеся від зустрічей і розмов ввічливо , але категорично.

Тільки не потрібно робити наступні речі :

Навмисно робити людині боляче.
Зникати , не пояснивши йому причину розриву .
Змінювати йому , намагаючись зробити все , щоб він про це дізнався .
Кидатися у вир нової любові до тих пір , поки не з’ясували стосунки зі своїм хлопцем.
Врахуйте , що в житті все закономірно , і сьогодні кидаєте ви , а завтра ролі можуть діаметрально змінитися. Тому , розлучаючись з чоловіком , до якого ви охололи , робіть це максимально ввічливо і акуратно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>