Головна / Краса / Здоров'я / Як користуватися тестом на вагітність ?

Як користуватися тестом на вагітність ?

Навіть про ранньому терміні настання вагітності можна дізнатися в домашніх умовах. Для цього потрібно використовувати спеціальний тест на вагітність. Його можна придбати в будь-якій аптеці . Його робота заснована на визначенні хоріонічного гонадотропіну , що підвищується після зачаття. Цей гормон виробляє трофобласта – клітини – попередники плаценти. Саме їх наявність у сечі допомагає провести діагностику. Як користуватися тестом на вагітність ?

Правила використання різних тестів на вагітність

Існує кілька видів тестів на визначення вагітності , у яких різні інструкції по використанню:

  • Тестова смужка. Для того щоб її використовувати , необхідно зібрати ранкову сечу в підготовлену ємність. Потім опустити в неї тест -смужку до лінії на 15 секунд. Смужку покласти на рівну , суху поверхню. Оцінити результат хвилин через 5-7. Якщо з’явилася одна смужка , то вагітність відсутня , про її наявність кажуть дві смужки.
  • Планшетний тест. Вони працюють аналогічно попередньому варіанту. Однак паперова смужка розташовується в пластиковому планшеті . Піпеткою , яка йде в комплекті , потрібно капнути у велике віконце на лицьовій стороні. Результат готовий протягом трьох хвилин.
  • Струменевий тест. Використовуючи тест на вагітність , необхідно помочитися на його кінчик. Сеча може бути не тільки ранковою. Результат проявляється у вигляді смужок у віконечках .
  • Електронний тест. Він діє як струменевий , проте замість смужок з’являються написи: « no pregnant » – за відсутності вагітності та « pregnant » – за її наявності .

Коли потрібно робити тести на вагітність ?

Як користуватися тестом на вагітністьДля досягнення найбільшої достовірності , лікарі рекомендують проводити тести на вагітність в ранковий час . Перед цим варто відмовитися від вживання жирних продуктів , сексуального контакту , взагалі , дослідження бажано проводити до їди. Велика концентрація гормону в ранковій сечі , що скопилася в організмі за ніч , тому в цей час результат на ранньому терміні стане більш достовірним.

Більшість тестів на вагітність виявляють ХГЧ через тиждень після імплантації заплідненої яйцеклітини. Отже , раніше , ніж у перший день затримки робити тест не варто. Але деякі лікарі запевняють , що точний результат можна отримати тільки після тижневої затримки. Якщо проводити тест до можливого початку менструації , то діагностика може стати не інформативною. У цьому випадку тести практично завжди показують негативний результат , незалежно від того , чи є вагітність. Тому фахівці і не рекомендують проводити діагностику так рано.

Читати такожТест на вагітність : коли робити і чому вірити

Як правильно використовувати тест на вагітність ?

Головним моментом в діагностиці за допомогою тесту на вагітність є правильне його застосування . При порушенні інструкції навіть найдорожчий тест може помилитися. Правила користування тестом на вагітність відрізняються , тому перед його проведенням варто уважно прочитати інструкцію , не забувши про те, що кожен вид виробів використовується з деякими особливостями. Загальне в їх застосуванні – перевірка герметичності упаковки ( на тест не повинна була потрапити волога ) , потім проводиться контакт реактиву і сечі і подальша оцінка результату. Також варто знати , що через 10 хвилин тест вже не вважається інформативним.

Дотримання всіх умов необхідно для достовірного результату , тому потрібно обов’язково засікати час для процедури. Також варто пам’ятати , що друга смужка , навіть слабка , говорить про наявність вагітності. Тому необхідно відвідати лікаря для її підтвердження , так як тести визначають будь-яку вагітність , в тому числі і позаматкову .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>