Головна / Краса / Здоров'я / Як користуватися плойкою

Як користуватися плойкою

Плойка ( щипці для волосся) – це справжня знахідка для всіх тих людей , хто обожнює експерименти з зачісками. Маючи даний універсальний інструмент у своєму арсеналі , ви можете створювати величезну масу варіантів своєї укладання.

Даний інструмент є незамінним для тих , хто любить у домашніх умовах робити укладання. Він унікальний , адже за допомогою нього легко завити волосся , або можна їх розпрямити .Як користуватися плойкою

Вибираючи плойку важливо звернути увагу на матеріал у її робочої поверхні. Вкрай небажаний прилад з металевими пластинами , так як метал не щадить волосся , він псує їх внутрішню структуру. Пристрої переважніше з керамічним покриттям, вони для волосся найменш шкідливі. Якщо володіє плойка функцією « іонізації » – це безсумнівно , величезний плюс , подібна укладання не тільки буде більш дбайливого , а й на волоссі статичну електрику буде мінімізовано .

Як за допомогою плойки завити волосся ?

 1. Залежить обсяг ваших локонів від діаметра плойки . Тому , щоб створити дрібні кучері , потрібно вибирати плойку , що має менший розмір . Великі плойки зможуть відтворити на вашій голові « голлівудські локони ».
 2. Необхідно укладку починати тільки після того , як будуть вимиті волосся і за допомогою фена висушені.
 3. На локони потрібно наносити термозахисний спрей. Слід звернути особливу увагу на температуру нагрівання плойки , тому як , якщо у вас тонке , пошкоджені або фарбоване волосся , температура більше 160 градусів не є бажаною .
 4. Якщо розподілити по всій довжині волосся мус , це додасть зачісці об’єму.
 5. Далі можете сміливо приступити до завивки . Волосся для цього розподіляємо на дві частини , заколюється верхня зверху за допомогою затиску , а плойка до необхідної температури нагрівається.
 6. Завивку важливо почати з бічної і потиличної частини волосся. Край пасма потрібно буде захопити затискачем і її накрутити на стрижень плойки таким чином , щоб покривали волосся поверхню стрижня до самих кінчиків .
 7. Пасмо на плойки тримаємо 5-10 секунд , після цього інструмент витягується таким чином , щоб вийшов локон пошкоджений не був. Щоб зачісці надати об’ємний вид , в процесі завивки пасма можемо закручувати в різні сторони. Не слід при завивці туго пасма намотувати на плойку .
 8. Важливо після завивки не доторкатися руками до волосся , поки ті не охолонуть , так ваша зачіска буде виглядати довше презентабельно.
 9. Через 5-10 хвилин після того , як буде завершена процедура , волосся акуратно потрібно розчесати гребінцем з широкими зубами , і зафіксувати результат лаком.

Як за допомогою плойки випрямити своє волосся ?

 • Не просто праску для волосся може допомогти випрямити волосся , плойка з даним завданням теж непогано справляється.
 • Попередньо на волосся потрібно нанести розгладжує засіб , а після діяти так само , як і під час завивки волосся , розділивши на дві частини волосся .
 • Плойку встановити потрібно якомога ближче до коріння вашого волосся , після цього тягніть повільно пасмо вниз прямуючи до кінчиків. Основне , запам’ятати, що пасма распрямлять потрібно саме у зворотний бік.
 • Волосся після укладання ви можете пригладити , використовуючи кокосове або мигдальне масло , що зачісці додасть природний блиск і хорошу гладкість.

Якщо ви володієте стрижкою боб або носіть каре , то накрутивши кінчики ваших волосся назовні , можете зачісці надати обсягу , це її зробить більш стильною.

Використовуйте конусну плойку , тоді ви досягнете ефекту ідеальних і красивих локонів.

Сучасні плойки наділені багатьма додатковими функціями , які здатні виконати спеціальні насадки. У насадок внутрішня поверхня має рельєф у вигляді різних малюнків , які торкаючись до пасма , на ній залишають забавні « відбитки ».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>