Головна / Краса / Здоров'я / Як дізнатися стать майбутньої дитини ?

Як дізнатися стать майбутньої дитини ?

Спочатку сімейна пара планує свого малюка , переживає з приводу вагітності , а потім з’являється сильний інтерес , кого вони чекають – хлопчика чи дівчинку. Майбутнім мамам хочеться придумати своєму малюкові ім’я , тому вони намагаються знайти способи , щоб дізнатися стать малюка. Існує безліч методів , як це зробити. Отже, як дізнатися стать майбутньої дитини на ранніх термінах ?

Як дізнатися стать майбутньої дитиниДізнатися стать дитини допоможуть наукові способи

В даний час з високою ймовірністю стать дитини визначають науковими способами. Найбільш використовуваний метод – ультразвукове дослідження. Однак точний результат отримають тільки після 23 тижня . У деяких випадках дізнатися стать , можливо, і на 15 тижні , досвідчені фахівці визначають стать і на 12 тижні , але раніше дізнатися його не вийде.

Крім цього, існує ще один науковий метод – біопсія хоріона. Ця процедура проводиться на 6-10 тижня , вона дає 100 % – гарантію визначення плода. Однак проводять її тільки у виняткових випадках , так як вона загрожує життю майбутнього малюка. Суть методу полягає у витяганні клітин майбутньої плаценти з матки з використанням спеціальної голки.

Читати також: Тест на вагітність : коли робити і чому вірити

Дізнатися стать майбутньої дитини за допомогою народних прикмет

З давніх часів жінки замислювалися, як дізнатися стать майбутньої дитини. Якщо сьогодні можна вдатися до наукових методів , то раніше цього зробити було не можна , тому й існували народні способи , які і в даний час не втратили своєї актуальності. Розглянемо найпоширеніші способи :

 • Покласти на стіл ключ , якщо жінка візьме його за вузьку частину , то народиться дівчинка , а якщо за круглу – хлопчик.
 • Якщо є старший дитина , то можна пригадати , яке він сказав перше слово. Якщо це «мама» , то жінка вагітна дівчинкою.
 • Вважається , що в очікуванні хлопчика жінка починає більше їсти , особливо любить окрайця хліба.
 • Жінка , вагітна дівчинкою , стає більш дратівливою , з’являються прищі , в народі кажуть , що вона забирає у мами красу. При цьому дама стає більш граціозною і ніжною.
 • Якщо у мами опухають ноги – це провіщає народження хлопчика , а сильна нудота говорить про дівчинку.
 • Живіт у вагітної , яка носить хлопчика , нижче , ніж у мами дівчинки.
 • В очікуванні хлопчика у жінки тріскається і стає сухою шкіра рук , а якщо вона пом’якшала , то буде дівчинка.
 • Передбачається , що якщо вагітна спить на лівому боці , тоді буде хлопчик , а якщо ж на правому – дівчинка.
 • Можна попросити жінку в положенні показати руки. Якщо вона підніме їх долонями вниз – очікується хлопчик , а долонями вгору – дівчинка.
 • Якщо маленький хлопчик , який тільки починає ходити , проявляє підвищений інтерес до вагітної жінки , то вона чекає дівчинку , а якщо не звертає уваги – хлопчика.
 • Обручка жінки надіти на нитку і потримати його над животом. Якщо кільце гойдається назад- вперед – буде дівчинка , а якщо по колу – хлопчик.

Звичайно , абсолютної гарантії не може дати жоден з вищенаведених методів . Найточніші результати дають тільки наукові способи , проте навіть УЗД на маленькому терміні може помилитися. Тому повністю бути впевненими в обраному методі не можна.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>