Головна / Краса / Здоров'я / Як часто потрібно міняти подушки і ковдри ?

Як часто потрібно міняти подушки і ковдри ?

Люди ставляться до правил гігієни дуже легковажно , особливо , коли справа стосується заміни подушок і ковдр. Як вважають експерти , це призводить до проблем з шиєю і розмноженню пилових кліщів.

міняти подушки

Правила гігієни вимагають міняти подушку кожні два роки , а ковдру кожні 5 років. Як показало соціологічне опитування , проведене у Великобританії , цілих 82 % громадян поняття не мають про ці нормативах. Середньостатистичний британець використовує подушку 3,2 року , а ковдра 7,6 років. 57 % людей вирішуються замінити постіль тільки тоді , коли вони вже починають розвалюватися.

Як часто потрібно міняти подушки і ковдриУ проведеному за замовленням фірми Ergoflex UK опитуванні взяли участь 2 200 осіб старше 18 років. 46 % змінюють подушки і ковдри тільки тоді , коли їм здається , що вони використовуються вже ” занадто довго”. Це вельми невизначений термін , який може тягнутися роки і навіть десятиліття. 21 % купує нові подушки і ковдри виключно на розпродажах.

Хоча більшість опитаних не в курсі того , як часто треба міняти подушки і ковдри , вони все ж розуміють , що перше змінюється частіше , ніж другі . 61 % купує нові подушки частіше , ніж нові ковдри , тому що « цього вимагають правила гігієни ». Експерти стверджують , що зі старими подушками збільшується не тільки число безсонних ночей , але й імовірність отримати які-небудь розтягування шиї. Крім того , в старих подушках і ковдрах заводяться пилові кліщі.

Відзначимо , що матраци за правилами гігієни рекомендується міняти один раз на 7 років . Безумовно , термін зміни постільних речей залежить ще і від якості їх виготовлення. Його можна продовжити , купуючи спеціальні захисні покриття.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>