Головна / Краса / Здоров'я / Як часто мити волосся

Як часто мити волосся

Багатьох мучить питання : як часто насправді треба мити волосся ?

Одні кажуть кожен день , другий раз на три дні , третє – раз на тиждень.
Очевидно , що це напряму залежить від людини. Якщо шкіра голови швидко стає жирною , то вам буде потрібно мити голову раз на день. Безумовно , щоденне використання шампунів і кондиціонерів для волосся теж роблять волосся жирними .

Насправді все це йде з дитинства. Хіба в дитинстві у вас волосся ставали такими жирними так швидко? НІ! Так от , якщо не починати кожен день мити голову , то вона і не буде мати потребу в цьому .

Існує твердження , що якщо не мити голову від п’яти днів до семи , то вона перестане так швидко грязнеть . Неправда це . Багато перепробували цей « дієвий » спосіб , і переконалися в його неефективності .

« Це марно . Чи не мила я голову два тижні , і нічого. Все як і раніше . Марно ! » , « Ох , ледве протрималася п’ять днів , думала , вау , нарешті я зможу не париться про вид мого волосся щодня. Ну що ? Облом ? ? ? ? Не подіяло ! ! ! » , « Не вірте цьому . Не знаю хто придумав цю маячню …! » – Пишуть блогерші .

Порада: Щоб ваше волосся якомога довше випромінюючи красу і сяйво , додайте в свій шампунь такі ефірні масла – кедра ( 3 краплі) , деревію ( 2 краплі) , шавлії ( 4 краплі) , кипариса ( 4 краплі) , і лимона ( 7 крапель ) .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>