Головна / Краса / Здоров'я / Як боротися з сухістю п’ят?

Як боротися з сухістю п’ят?

Чому ми говоримо саме про жіночі п’ятах ? Тому що чоловіки на подібні дрібниці , як суха шкіра , увагу звертають набагато рідше.

Як боротися з сухістю п’ят ?

Чи можна назавжди позбутися від цієї проблеми?

Щоб сухість п’ят перестала вас турбувати , слід щодня доглядати за ногами. Тільки лише при комплексному підході до проблеми сухості п’ят ви зможете отримати стійкий результат. Причому , навіть виконуючи всі необхідні рекомендації косметологи , ви, можливо , не зможете назавжди забути про цю проблему.

Як боротися з сухістю п'ятШкіра наша існує не сама по собі , тому лікування починати слід з обстеження внутрішніх органів. Причина виникнення сухості шкіри може бути наслідком неповноцінного харчування , що викликає брак вітамінів ( слід вживати багаті вітамінами А , В і С продукти ) , порушення кровопостачання стопи , захворювання ендокринної системи та ін

Щоб назавжди забути про сухість шкіри п’ят , слід знайти , а потім усунути причину появи цієї сухості. Сьогодні відомо безліч рецептів, які допомагають позбутися від сухості , а також від тріщин шкіри на п’ятах. Вам я розповім тільки лише про способи , результати застосування яких відомі мені особисто. Я випробувала їх на собі або бачила на своїй подрузі . Важливо видалити з п’ят ороговілий шар шкіри , а потім пом’якшити та зволожити новий шар. Профілактика сухості шкіри і тріщин вимагає щоденного гігієнічного догляду за своїми ногами. Догляд цей в себе включає миття , масаж , а також використання всіляких масок і кремів . При цьому ноги потрібно мити щодня з милом. Не слід забувати і про пемзу . Перед використанням пемзи потрібно намилити стопи , щоб процес обробки п’ят пішов легше.

Потріть пемзою п’яти, потім обполосніть ноги гарненько водою. Витріть їх ретельно рушником , потім намажте кремом для ніг. Якщо спеціального крему для ніг у вас під рукою не виявиться , використовувати можна будь-який крем , у складі якого є вітаміни A , D і E. Втираючи в шкіру крем , зробіть легкий масаж , який допоможе поліпшити кровообіг. Якщо вени у вас розширені або ви страждаєте від тромбозу , масаж без дозволу лікаря краще не робити.

Від тріщин на п’ятах допомагає позбутися картопляна шкірка . Слід взяти жменю вимитого ретельно картопляної шкірки , додати стільки ж лляного насіння , залити літром води і поставити варити , щоб википіла вода. Отриману кашку злегка остудити , вилити її в тазик , опустити туди на двадцять хвилин ноги.

Після цього ноги потрібно обполоснути водою. Загрубілі шкіру зрізати , тріщини замазати йодом. Наприкінці ноги змастіть кремом.

Існують ще інші варіанти позбавлення від сухості п’ят.

Розпарені п’ятки змащують свинячим жиром. До тріщинах прикладають вимитий капустяний лист. Зверху надягають поліетиленовий пакет , на нього – бавовняні шкарпетки. Ноги в теплі тримають близько години. Потім все знімають , ноги споліскують , змащують кремом. Робити це слід щодня , поки п’яти не стануть , нарешті , гладкими і м’якими.

Щоб пом’якшити шкіру п’ят , потрібно на ніч робити медові компреси. Також допомагає цибулю. Цибулину слід подрібнити в блендері. Потім зробити для ніг содову ванночку . Ноги протерти насухо , поставити цибульний компрес. Ноги обмотати харчовою плівкою , надіти теплі шкарпетки. Цибулеве пюре залишити на ніч. Вранці цибулю потрібно змити , п’яти обробити пемзою , потім ноги змастити кремом. Через кілька днів п’яти стануть абсолютно гладкими.

Будьте обережні! Якщо тріщини в п’ятах почервоніли або запалилися , самолікуванням не займайтеся .

Звертайтеся до лікаря за консультацією , оскільки в даному випадку самолікування може бути небезпечним !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>