Головна / Різне / Випадання волосся можна перемогти

Випадання волосся можна перемогти

Випадання волосся можна перемогти. Кожну осінь і зиму ми спостерігаємо погіршення стану волосся , яке викликане різними чинниками – від браку вітамінів і до стресів. Але особливу паніку ми відчуваємо , коли починається випадання волосся.

Можна звернутися в поліклініку , можна зайти на спеціальний сайт , щоб ознайомитися з методами вирішення даної проблеми , але можна зайнятися цим і в домашніх умовах.

Випадання волосся можна перемогтиАле перш ніж зайнятися лікуванням волосся вдома, варто знати кілька важливих моментів:

  • За своєю суттю випадання волосся цілком нормальний і природний процес для кожного. Випадаючи , волосся просто звільняють місце для нових , сильніших волосся. І замислюватися над тим , що цей процес переріс у проблему , можна лише переконавшись , що кількість випали волосся перевищує норму.
  • Що ж є нормою? Якщо в день випадає близько ста волосків , то вважається , що це в межах норми. Якщо ж їх значно більше , то пора бити тривогу.

Але перераховувати кількість волосків при кожному розчісуванні вельми тривале заняття , тому пропонуємо з методу діагностики в домашніх умов , які не будуть настільки стомлюючі :

  1. Метод перший . Візьміть пару волосків , обраних довільно , і уважно розгляньте їх. Якщо ні на їх кінці цибулини , то , швидше за все , волосся просто відламаний і все в порядку .
  2. Метод другий . Перед миттям голови , необхідно потягнути (не надто сильно) пасмо волосся в області верхівки і скронь . І якщо кількість волосків , що залишилися у вашій руці більше п’яти , то проблема дійсно існує і нею слід негайно зайнятися .

За матеріалами: directpress.ru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>