Головна / Відносини / Види любові і їх змішання : візьміть на замітку

Види любові і їх змішання : візьміть на замітку

Любити вміють все , але кожен по- різному. Людина часто використовує одне слово , хоча воно може означати безліч найрізноманітніших емоцій . Видатний вчений Еріх Фромм займався питаннями любові всерйоз. Він визначив , що в житті є 6 форм цього почуття , які зустрічаються в кожній людині. Одні проявляються яскравіше , інші менш помітно .

Отже , 6 видів любові:

  • Батьківська
  • Материнська
  • Любов до батьків
  • Братська любов
  • Еротична любов
  • Любов до Бога.

Є вчені , які окремо виділяють платонічне почуття , але все-таки воно ближче до еротичного .

Материнська любов

У більшості людей на планеті є мама. Її турбота , чуйні руки і вічні переживання – це саме материнська любов . Люди її усвідомлюють , пам’ятають і відчувають. Її також прийнято називати турботою. Є ті , кому пощастить , і вони зможуть самі проявити це почуття. Особливо це властиво жінкам , які народжують малюка. Але й чоловіки можуть теж відчувати саме таке почуття по відношенню до своїх дітей або оточуючим.

В ідеалі – це відчуття , яке викликають маленькі люди , але на практиці виявляється вона не тільки так . Часто жінка саме такою любов’ю обдаровує чоловіка . Коли вона починає стежити за його одягом , харчуванням , звичками , коли намагається контролювати , її еротична любов трансформується в материнську . Зазвичай подібна жінка перестає викликати сексуальне бажання , адже і чоловік починає сприймати її більше як маму , ніж як дружину.

Батьківська любов

Батько – це виховання , опіка та підтримка . У батьківській любові немає сюсюкання або бажання оберігати від негараздів , це лише можливість через почуття відкрити світ , навчитися його контролювати і розуміти. Батьківська любов дуже рідко проявляється жінками , хоча у них вона теж є. Просто це більш стримана , хоча не менш сильна емоція , яка виражається в інших формах турботи .

Прикладів батьківській любові у відносинах також багато , але зазвичай вона проявляється , коли чоловік набагато старший за дружину . Тоді він ніби бере на себе роль її батька , створюючи для неї оптимальні умови існування , охороняючи від будь-яких тривог .

Братська любов

Брати і сестри – це люди , які виховуються разом. Вони не уявляють життя один без одного і хоча , буває , сваряться , все одно потім усвідомлюють прихильність. Це довірча любов , коли можна поділитися будь-якими бідами та проблемами , розповісти про життя , і при цьому не бути знедоленим або кинутим .

Братська любов також називається дружбою , але чесної і безкорисливої ​​. Вона проявляється між людьми в спілкуванні , але не має на увазі під собою сексуальних відносин. Психологи стверджують , що з часом у багатьох парах закоханість переростає в братську любов , коли люди не можуть жити один без одного , але основне в їх житті – розуміння , підтримка і вміння жити поруч. Братська любов у шлюбі – це непоганий варіант , так як ця близькість сама значима , побудована на істинних емоціях , хоча і не сексуального характеру.

Еротична любов

Види любові і їх змішання візьміть на заміткуЕротична любов – це почуття між чоловіком і жінкою. Це можуть бути взаємні емоції або односторонні . Також їх підрозділяють на закоханість , пристрасть і захоплення . При цьому почутті хочеться не тільки переживати ці емоції , а й перебувати з об’єктом любові , торкатися його , володіти ним .

Інтенсивність еротичної любові може бути дуже різною. Також це почуття саме недовговічне і вимогливе . Для його підтримки необхідна постійна робота над собою , бажання дарувати емоції і пристосовуватися.

В юності проявляється частіше саме закоханість , коли навіть торкання рук викликають захват. У 20-30 років частіше зустрічається пристрасть , коли молоді люди багато часу проводять в ліжку , а справжнє почуття виникає лише після довгих років спільного життя , коли пройдено безліч етапів і любов перевірена на міцність.

Кохання у відносинах

Чиста любов одного виду зустрічається в природі дуже рідко. У більшості випадків вона змішана . Наприклад , батьківська і еротична або материнська й еротична . Для кожної конкретної пари підходить свій набір емоцій. А іноді навіть в союзі кожен відчуває щось своє.

Важливо зрозуміти , що необхідно людині . Зазвичай кожен прагне отримати ті емоції , яких йому не вистачало. Психологи кажуть , що дівчата , що ростуть без батька , часто мріють саме про батьківської любові з еротичними проявами , а не про братерський почутті.

Подумайте , яких емоцій хочете ви . Дане визначення дозволить зрозуміти , чоловік якого типу буде для вас ідеальним.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>