Головна / Краса / Здоров'я / Вправи для плоского живота

Вправи для плоского живота

Під час виконання комплексу ти повинна відчувати , як працюють м’язи преса. Тільки так вправи будуть дійсно ефективні.

Ці прості вправи зміцнять м’язи преса і дозволять позбутися наміченого животика.Вправи для плоского живота1 . Ляж на спину , зігни ноги , руки – за головою. Повільно зроби 20 скручувань , кожен раз фіксуючи корпус у верхній точці на пару секунд. На 21 скручуванні затримайся у верхньому положенні і , не опускаючись вниз ні на міліметр , повтори скручування ще 20 разів. Виконай 3 підходи по 40 разів.

2 . Руки поклади під сідниці. Повільно піднімай і опускай прямі ноги. Стеж за попереком – нею не можна відривати від підлоги. Виконай 3 підходи по 35-45 разів.

3 . Візьми в руки гантелі вагою 1-2 кг. На видиху одночасно підніми руки і ноги. Затримайтеся в цьому положенні на декілька секунд і плавно повернися у вихідне положення. Виконай 3 підходи по 35-45 разів.

4 . Сядь на стілець або на край лави , дотримуючись руками за краї . Зігни коліна і повільно підтягни їх до грудей . Потім випрями ноги , витягнувши їх перед собою. Поверніться у вихідне положення. Виконай 3 підходи по 35-45 разів.

5 . Ляж на живіт , а потім піднімися і обіприся на лікті. Усі м’язи – напружені. Утримуй це положення як якомога більше, не розслабляючись ні на секунду. Чи не прогинайся в хребті , що не піднімай голову і не відривати погляд від підлоги , щоб не перевантажувати шию. Виконай 3 підходи по 35-45 разів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>