Головна / Подорожі / Віза в Грецію

Віза в Грецію

Грецька віза

Віза в Грецію – одна з найпростіших Шенгенських віз. У Україні  досить лояльне Консульство, і все, що вам потрібно, це уважно вивчити всю інформацію, підготувати документи та вчасно їх здати. Пам’ятайте, що якщо за одну поїздку ви плануєте відвідати кілька країн, у тому числі Греції, то для подачі документів у грецьке Консульство або Візовий центр саме ця країна повинна бути основною.

Проте ніщо не заважає вам потім, після отримання багаторазової візи, відвідувати інші країни, а також побачити кілька місць за одну поїздку, навіть якщо віза одноразова (хоча зараз такі майже не видають).

Шенгенська віза в Грецію

Багато заявники отримують Шенгенську візу в Грецію на півроку, по ній можна перебувати на території країн Шенгенської зони до 90 днів. Якщо у вас туристична віза на рік або на два, то правило те ж – до 90 днів у кожному півріччі.

Віза класу С (туристична, найпоширеніша) дозволяє подорожувати по Греції, Австрії, Франції, Латвії, Польщі, Португалії, Литві, Німеччині, Бельгії, Чехії, Люксембургу, Словаччини, Словенії, Мальті, Угорщини, Данії, Естонії, Ісландії, Нідерландів, Іспанії, Швеції, Норвегії, Італії, Фінляндії і Швейцарії.

Грецька віза, якщо отримувати її не перший раз, може бути видана і на рік, і на два. Але в будь-якому випадку ми не рекомендуємо користуватися послугами посередників, особливо якщо вони гарантують одержання на 100 %» – ви в змозі зробити самі, причому не гірше.

  1. Ціна візи в Грецію.
  2. Часті питання про грецької візі.

Адміністрація сайту не надає жодних послуг з оформлення віз, інформація є ознайомчою, ми рекомендуємо уточнювати всі в офіційних джерелах.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>