Головна / Гадання / Вісімка Жезлів: значення карти Таро

Вісімка Жезлів: значення карти Таро

Вісімка Жезлів: значення карти Таро

Вісімка Жезлів

Вісімка Жезлів: значення карти Таро Основне значення карти Пряме положення Вісімка Жезлів – це швидкість, осяяння, момент натхнення.

При ворожінні на ситуацію ця карта говорить про те, що все вирішиться (або станеться) вже в найближчому майбутньому.

Причому, результат буде цілком сприятливим.

А в якості характеристики людини такий Аркан свідчить про його вміння приймати рішення.

По суті справи, Вісімку Жезлов можна розцінювати, як рада вистачати скоріше удачу за хвіст.

На підставі сусідніх Арканов в розкладі можна робити і деякі уточнення.

Так, якщо така карта випадає разом з Магом, значить, людина цілком в змозі впливати на ситуацію і прискорювати процеси, що відбуваються на власний розсуд.

А опинився поряд Аркан Колесо Фортуни свідчить про те, що ворожить очікує справжній калейдоскоп подій.

Перевернуте положення У перевернутому положенні Вісімка Жезлів вказує на несподівані перешкоди і швидкі, але необачні рішення.

Ще така карта може трактуватися як вказівка, що поспіх безглузда, бо ні на що не вплине (особливо в поєднанні з Блазнем);

як упущена можливість, яка, здавалося, була вже в руках;

як мелькання в житті людини випадкових людей.

А в комбінації зі Справедливістю такий Аркан – пророкування, що ворожить «догрався» і його чекають заслужені неприємності аж до судового розгляду.

Любов і відносини Пряме положення Для любовних відносин Вісімка Жезлів символізує момент виникнення закоханості, іноді навіть любов з першого погляду (особливо в комбінації з Закоханими), а ще – еротизм і сексуальну привабливість.

У більш глобальному плані, для розкладів про події, протяжних в часі, цей Аркан може бути витлумачений як пожвавлення старих відносин, бути може, здавалися вже неактуальними (у тому числі, із Судом).

І, крім цього, така карта може означати благополучне вирішення сварки або конфлікту.

А в поєднанні з Тузом Кубків Вісімка Жезлів означає швидке щастя.

Перевернуте положення Перевернута Вісімка Жезлів в плані особистих взаємин трактується як спроби тиску на партнера (дуже точно це демонструє пара Вісімка Жезлів – Сила), як спалахи ревнощів і сварки на цьому грунті, як неправильна оцінка відносин з боку партнера або невірне трактування гада вчинків свого партнера .

Разом з Сімкою Кубків перевернута Вісімка Жезлів позначає ні на чому не засноване довіру, що виникло раптом до малознайомої людини, яке надалі не виправдається;

з Вісімкою Кубків – раптом прийняте рішення більше не боротися за свою любов і свій союз з нинішнім партнером.

Кар’єра Пряме положення У розкладах на професійну діяльність Вісімка Жезлів визначається як готовність до використання інноваційних методів, як уміння швидко прийняти вірне рішення.

Такий Аркан свідчить про відчутну динаміці поточних справ, про можливість укладення дуже вигідних контрактів, бути може, навіть із закордонними діловими партнерами.

Про нові довгострокові тенденції розвитку свідчить поєднання Вісімки Жезлов з Імператором.

Комбінація ж цього Аркана зі Смертю повинна тлумачитися як швидке отримання нової посади (роботи, проекту тощо) Перевернене положення У перевернутому вигляді Вісімка Жезлів говорить про брак часу, про безліч невідкладних справ, про протиборстві і перешкодах на робочому місці.

Крім того, такий Аркан може служити пересторогою, що поспіх дуже небезпечна і чревата проблемами, може бути, навіть більш серйозними, ніж це можна було б припустити.

А якщо в розкладі з перевернутою Вісімкою Жезлов випав Повішений, то проблеми ці ще й застануть ворожбитів зненацька.

Крім цього, разом з Арканом Світ така карта буде трактуватися як присутність впливової людини, який на ділі не є таким, і необачний розрахунок на його силу.

Рада карти Таро Ймовірність несподіваних подій в даному випадку дуже велика.

Будьте готові і до ситуацій, здатним круто змінити ваше життя, і до бродіння в голові неординарних ідей.

Бути може, таким чином вам вдасться, нарешті, вирішити завдання, яка до цих пір вважалася тупиковою.

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро.

Автор: таролог Ірина Заводіна спеціально для www.predskazanie.ru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>