Головна / Гадання / Вісімка Монет: значення карти Таро

Вісімка Монет: значення карти Таро

Вісімка Монет: значення карти Таро

Вісімка Монет

Вісімка Монет: значення карти Таро Основне значення карти Пряме положення Вісімка Монет – це стриманість, обережність, неквапливість.

Ця карта говорить про терпіння, умінні вичекати слушний момент для розмови (початку дій і т.д.), про турботу, про вмілості і спритності, заснованої саме на тому, що людина діє спокійно, без емоцій, виважено.

Якщо цей Аркан описує характер, то мова повинна йти про людину розважливому, ощадливому, уважному.

Для тлумачення ситуації Вісімка Монет означає передбачення, можливість уникнути форс-мажорів, а також високу ймовірність того, що все буде йти за планом, як намічено.

У комбінації з Магом Вісімка Монет вказує, що людині вдасться скористатися сприятливими обставинами, з Імператрицею – що тактика обережності і обдуманості принесе задовільні результати, з іерофантов – що саме обережність і докладність здатні забезпечити людині популярність і визнання.

Перевернуте положення У перевернутому вигляді Вісімка Монет являє собою одну з крайнощів – або надмірне осторожнічанье, повільність і буденність, або брак розсудливості і спроби отримати одразу все і зараз, користуючись зовсім благородними засобами і способами.

І, немов ілюструючи проблемність крайнощів, такий Аркан символізує типові слідства, які супроводжують подібний образ дій, – масову неприязнь до людини через його нерозбірливості в словах і вчинках, нехлюйство, непорядні компроміси та ін Крім того, з Імператором перевернута Вісімка Мечів означає , що людина стоїть на своєму, не погодившись з логікою і здоровим глуздом, а з Сімкою Кубків – що стимули до досягнення бажаного втрачені.

Любов і відносини Пряме положення Для сфери особистих відносин цей Аркан символізує дбайливість про партнера, реалістичність бажань і устремлінь, обережний розвиток взаємин.

Вісімка Монет в цьому плані являє собою природний хід подій – знайомство, зустрічі, одруження … Причому, ніхто з партнерів не вимагає від іншого зірок з неба або серенад під вікнами.

Приблизно таке значення має і поєднання в розкладі на відносини Вісімки Монет і Імператриці.

По суті, ця карта при відсутності захмарною романтики і чогось неординарного несе в собі чимало приємного.

Наприклад, якщо людина самотня, то Вісімка Монет віщує йому знайдену, нарешті, «половинку», якщо він мав неприємний досвід контактів з протилежною статтю, то такий Аркан свідчить про те, що страхи і табу залишаються в минулому, і людина зможе дивитися вперед незамутненим поглядом і з добрим серцем (у тому числі, з Закоханими).

Перевернуте положення Така Вісімка означає, що відносини, що називається, не клеяться.

Причому, в першу чергу через не особливо листяних властивостей характерів людей, які намагаються створити свій союз.

Це можуть бути лінь, небажання домагатися вподобаного людини, які підносяться як міркування про рівноправність, про те, що «чому це я повинен (повинна) робити перший крок» (з Четвіркою Кубків).

Або ж небажання обтяжувати себе аналізом ситуації і спроби просто діяти за стандартом кшталт «ми вже місяць зустрічаємося, пора б переходити до більш активних дій» (у тому числі, з Колісницею);

а адже, може бути, партнер зовсім ще й не налаштований на подібне.

Якщо перевернута Вісімка Монет описує властивості натури потенційного партнера, то потрібно розуміти, що в тій чи іншій ситуації від нього (неї) можна чекати і брехні (зокрема, з Дияволом), і ханжества, і нещирість.

До того ж, є ризик, що у цієї людини попросту виявиться поганий смак.

Кар’єра Пряме положення Той, кому в розкладі на кар’єру або бізнес випала Вісімка, майже напевно відмінний і тактик і навіть стратег.

Йому властива акуратність і неквапливість у веденні справ, вміння в розмові спокійно аргументувати свою позицію, не метушачись і не намагаючись придушити співрозмовника потоком фактів або напористістю.

Вісімка Монет відображає тактовного начальника і старанного, терплячого підлеглого.

Зазвичай такі люди – хороші виконавці, не намагаються нікого підсидіти.

Правда і надмірних амбіцій, які, власне, і змушують людину прагнути до кар’єрних вершинами і мільйонним прибуткам, у них немає.

Якщо Аркан розглядається як рада, то він позначає необхідність приділити більшу увагу якості або ж задуматися про підвищення своєї кваліфікації (особливо, з Магом).

Коли Вісімка Монет описує можливу професію, до якої належить людина, або випадає як рекомендація щодо майбутньої сфери діяльності, то він трактується як ювелірна справа, реставрація, бухгалтерська справа або, наприклад, будівництво.

У комбінації з Силою Вісімка Монет має значення посидючості, з Колісницею – напрацювання практичних навичок, з Світом – виходу на якісно новий рівень майстерності.

Перевернуте положення Перевернута Вісімка Монет вказує на неможливість в даний момент реалізувати задумане.

Звичайно ж, тут не йдеться про якісь фатальних неуспехах і нерозв’язних проблемах;

в даному випадку вони цілком переборні.

І цікавий такий Аркан не самим фактом вказівки на труднощі, але можливістю зрозуміти їх причини.

А причини в даному випадку складаються або в недостатній кваліфікації та компетентності (із жрицями) людини, або в його ліні, недолугості, халатності (останнє – з двійкою Жезлов), або в недостатній вправності (разом зі Смертю), або ж, навпаки, в надмірної метушливості.

Рада карти Таро Візьміть за правило вести себе так, як це роблять люди на Сході.

А вони, як відомо, спочатку слухають, потім все неквапливо обмірковують, потім вирішують, чи варто щось говорити або робити у відповідь, і тільки після починають діяти.

У вашому випадку це мегаактуально, бо головні ваші вороги – нетерпіння і необачність, які можуть виставити вас в дуже поганому світлі.

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро.

Автор: таролог Ірина Заводіна спеціально для www.predskazanie.ru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>