Головна / Подорожі / Відпочинок на морі. Куди поїхати відпочити в березні 2015?

Відпочинок на морі. Куди поїхати відпочити в березні 2015?

Відпочинок на морі. Куди поїхати відпочити в березні 2015Куди поїхати відпочити в березні 2015? Цим питанням задаються багато наших співвітчизників. Сніг і холод вже порядком набридли, хочеться позбутися курток, і походити босоніж по лагідного і теплого пісочку вздовж узбережжя. У березні відпочинок на морі можуть запропонувати не всі країни, в багатьох з них ще панує прохолода, сезон дощів і вітрів.

На дорогі поїздки на Гоа або у В’єтнам не у кожного туриста є гроші, тому доводиться шукати більш демократичний по вартості, але не менш привабливий за умов варіант.

На Кіпрі в цей час температура повітря ледве досягається позначки 20 градусів, а море прогрівається до 15-16. Такі умови відпочинку підійдуть хіба що для тих, хто хоче загартовуватися і звик купатися в холодній воді.

У Греції і Туреччині також прохолодно, ці країни відкриють свої двері для туристів з кінця травня. Більш популярним напрямком в цей час року вважається Єгипет. Ласкаве сонечко прогріває повітря до 25 градусів, чого цілком достатньо для того, щоб отримати красивий, шоколадний загар. А про красу Червоного моря знає кожен, хто хоч раз чув про цю країну.

Якщо ви вирішите поїхати відпочити в березні 2015 в Єгипет, то будете приємно здивовані низькими цінами на путівки. Туроператори пропонують як раніше бронювання, так і відмінні пропозиції за гарячими путівками. Ви зможете придбати найкращі тури, які були недоступні в розпал літнього сезону, за дуже вигідною вартості. Причиною такого зниження цін є можливі піщані бурі, які лякають туристів, і змушують вибирати інші напрямки. Якщо ви вирішили купити тур, і вже вирушили в подорож, а погода несподівано зіпсувалася – не отчаиваетесь.

Ви можете дозволити собі цікаву і захоплюючу подорож по Нілу, або екскурсії в стародавні міста Гіза і Луксор. У будь-якому випадку, від гостинної та привітної Єгипту у вас залишаться тільки найкращі враження та позитивні емоції!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>