Головна / Відносини / Відмінності в психіки чоловіки й жінки

Відмінності в психіки чоловіки й жінки

Відмінності психіки чоловіка і жінки є. Всі це розуміють, що чоловіки і жінки мають відмінності в психіці. Про ці відмінності психіки Поради.in.UA Вам сьогодні і розкажуть.

 1. Відмінності в психіки чоловіки й жінкиФізіологічна відмінність. (відмінність мозку). Хлопчики – блакитне , дівчинки – рожеве . Хлопчики – футбол , рибалка (спрямованість на результат) , дівчинки – доньки – матері (спрямованість на процес ) , шиття , в’язання.
 2. Перша помилка жінки – ставити постійно нові цілі перед чоловіком і не хвалити за досягнуте.
 3. Поперемінно працює мозок у чоловіка , дві півкулі одночасно – у жінок. Жінка неспокійна. Завдання жінки – прийняти авторитет чоловіки і слухатися , прощати помилки чоловіки.
 4. Далекозорість чоловіки і короткозорість жінки. Чоловік без мети – п’яниця . Жінка насолоджується побутом , тобто процесом . Жінка обслуговує чоловіка , чоловік веде її до мети.
 5. Чоловік відпочиває в тиші і самотності , жінка коли говорить . Вона розуміє себе і відпочиває в процесі спілкування. Чоловік з роботи приходить – завдання жінки 20 хвилин помовчати . Жінка потребує частіше не в раді , а прийнятті та вислуховуванні . Вона нервує , коли чоловік намагається вирішити проблему , їй потрібно емоційне приєднання .
 6. Жінка потребує нових вражень (новий одяг , поїздки) , чоловік більш статичний. Чоловік одягає жінку як ялинку , і дарує золоті прикраси. Щось новеньке , гроші на кишенькові витрати.
 7. Чоловік любить очима , жінка вухами. Жінки не повинні забувати красиво виглядати – одягати прикраси будинку , не в трениках ходити. Перший принцип – головний чоловік , він Сонце у Всесвіті. Якщо є інше Сонце – чоловік відчуває це і йде з Всесвіту. Збереження сім’ї – прерогатива жінки.
 8. Жінка забезпечує честь чоловіка – якщо вона поважає його – інші це відчувають і теж поважають. З’являється престиж і приходять гроші. Жінка прагне поставити під каблук , а потім сама ж від цього страждає. Їй подобається підкорятися , але вона буде відчувати чоловіка наскільки він дасть їй командувати . Чоловік не повинен вимагати послуху – він просто виконує свої обов’язки – і жінка автоматично починає поважати і підкорятися.
 9. Жінка має дуже потужну силу. Тонку психічну силу. Вона в 9 разів сильніше на Землі. Повинна давати чоловікові заохочення в 9 разів більше , ніж сама потребує. Чоловік слабкий на землі. Вона може досягати всього чого хоче. Якщо жінка нещасна – чоловік згорне гори , щоб вона була щасливою. Він просто не витримає коли вона сумує. Це її сила . Але коли вона кричить – у нього отвращеніе.Грубая сила – це не жіноча зброя . Важливо очищати свої прагнення – бо чоловік виконує всі бажання дружини. Завдання жінки – завжди посміхатися. Бути умиротвореною , приносити енергію Місяця в будинок. Якщо в будинку всі неспокійні – це жінка винна , вона всіх заводить.
 10. Чоловік забезпечує жінку всім – захищає фізично , емоційно і матеріально і духовно. Його обов’язок підтримувати все це. Жінка – психологічна сфера , емоційний працю , чоловік – фізична праця.
 11. Чоловік принижується зовні, а вдома має відпочивати. Жінка дозволяє чоловікові відпочивати вдома . Вона захищає його розум – якщо потрібно бути красивою , грайливою , вона підлаштовується під очікування чоловіка. Не завжди сліпе покірне служіння задовольняє чоловіка , йому насамперед потрібна особистість перед собою.
 12. Флірт з іншими чоловіками – це руйнування сім’ї , зрада . Де є тонкий план , там скоро проявиться грубий .
 13. Жінці важливо знати , що вона найкрасивіша. завдання жінки – надихати чоловіка .
 14. Стежити за тенденцією – жінка намагається зробити чоловіка жінкою , а чоловік намагається зробити жінку чоловіком. Але як тільки у них це виходить – вони відразу ж не задоволені. Потрібно розуміти відмінності один одного , поважати і брати найкраще, що є одне в одному.

Читайте також: Сумісність знаків зодіаку в любові та шлюбі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>