Головна / Знамениті / Біографії зірок / Вахід Гердюм ( Vahide Gördüm ) – Актори – Біографія

Вахід Гердюм ( Vahide Gördüm ) – Актори – Біографія

Біографія

Вахід Гердюм народилася 13.06.1965 р. у м. Ізмір (Туреччина). Батьки майбутньої актриси були емігрантами. Їх можна віднести до числа простих людей, не мають ніякого відношення до світу мистецтва. Батько Вахіді був водієм вантажівки , а мати вела господарство і доглядала за дітьми.

По закінченню середньої школи Вахід Гердюм зрозуміла, що хоче пов’язати майбутнє життя з театром. Після успішної здачі іспитів , вона стала студенткою театрального відділення (факультет образотворчого мистецтва).

Кар’єра

Свою кар’єру Вахід починала як театральної актриси . Досить довго їй довелося пропрацювати в турецькому художньому театрі. У постановках вона грала лише провідні ролі. Вже після цього їй стали пропонувати зйомки в кіно. Варто зауважити , що ролі , пропоновані їй у фільмах , були невеликими .

У 2003 році Вахід поміняла місце проживання , переїхавши зі своєю родиною в Стамбул . Цей крок приніс їй удачу , Вахіді дали роль в серіалі під назвою «Казка про Стамбул ». У подальшому їй продовжували давати в основному другорядні ролі ( «Перша любов» і « Машини революції»).

Першу роль актриса отримала лише в 2010 році , вона зіграла роль матері в психологічній драмі « Зефір ». Завдяки цій роботі вона отримала популярність і визнання , її професіоналізм відзначили багато знаменитих кінорежисери . Вже в 2011 році вона була запрошена на головну роль у фільмах «Лабіринт » і « Я назвала її Феріха».

Під час зйомок другого фільму актриса дізналася про те , що їй поставили діагноз – рак. Завдяки підтримці чоловіка і доньки , колег і численних шанувальників їй вдалося перемогти це страшне захворювання . Відразу після цього вона продовжила активну роботу .

Через два роки (2013 р.) Вахід була затверджена на головну роль у серіалі , який називається « Пані Айхан ». Запрошення на зйомку в серіал « Чудовий століття » , який завоював справжню популярність , для Вахід Гердюм стало значимим і в той же час вельми несподіваним подією.

Особисте життя

Що стосується особистого життя актриси , то можна сказати наступне : у роки студентства Вахід вийшла заміж за Алтана Гердюма , який є актором. Протягом тривалого часу вона грала і Ізмірському театрі спільно з чоловіком. Згодом вони часто перетиналися на знімальних майданчиках. Після переїзду в Стамбул кар’єра чоловіка Вахід набрала обертів. У сім’ї росте дочка на ім’я Алезі , яка з’явилася на світ в 1994 році.

Фільмографія

  • Чудовий Століття (2013)
  • Пані Айхан (2013)
  • Я назвала її Феріха ( 2011 )
  • Зефір ( 2010 )
  • Машини революції ( 2008 )
  • Iyi Seneler Londra ( 2007 )
  • Перша любов ( 2006 )
  • Розкажи , Стамбул ! ( 2005 )
  • Казка про Стамбулі ( 2003 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>