Головна / Подорожі / В Грецію!

В Грецію!

Про Греції

Греція – чарівна країна, що подарувала світу безліч відкриттів, великих учених, філософів, поетів, спортсменів, а також відомі курорти.

У Греції зазвичай літають з травня по жовтень, але навіть взимку тут чудово: правда добиратися складніше. Ця країна на південному сході Балканського півострова – один великий курорт, оскільки в кожному куточку знайдуться шикарні пляжі або цікаві об’єкти.

Ще кілька десятиліть тому в Греції об’єктом інтересів туристів були лише Афіни і Крит, але останнім часом все більше островів і міст отримують славу туристичних центрів. Тут і пам’ятки архітектури, і пляжі, і здорова середземноморська страви і вина, і розвинена інфраструктура.

Подорож у Грецію

Подорожувати по Греції стає все приємніше: вже більше 10 різних островів готові прийняти туристів, в тому числі і з Росії. У Греції не складно оформити візу, місцеві жителі завжди раді мандрівникам, складний мову компенсується дубльованими написами англійською (а подекуди вже і російською!).

Примітно, що в Греції безліч пляжів, зазначених «Блакитними прапорами» – міжнародною нагородою, що свідчить про чистоту і безпеки.

У Греції постійно з’являються нові готелі, та й старі не відстають: розвивають сервіс, пропонують все нові і нові послуги, наймають російськомовний персонал. Багато беруть машину напрокат і їздять по країні, тут раді всім!

На сайті ми вирішили зібрати інформацію про тури, погоду в Греції, візах, регіонах і містах, визначні пам’ятки і розваги. Ми впевнені, що ваш відпочинок буде чудовим.

Ласкаво просимо в Грецію!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>