Головна / Знамениті / Біографії зірок / Умут Карадаг ( Umut Karadağ )

Умут Карадаг ( Umut Karadağ )

Біографія

Umut Karadag ( Умут Карадаг ) – це найпопулярніший актор Туреччини , який грає найцікавіші ролі як в театрі , так і в кіно (більшою мірою в серіалах ). Він народився в 1971 році в турецькому місті Анкара. Умут Карадаг закінчив факультет акторської гри й мови столичного університету. Після вдалого закінчення навчання Umut Karadag свою кар’єру розпочав на підмостках аматорського театру , де його помітили режисери і зробили пропозицію знятися в малобюджетном телесеріалі . Так почалася його акторська кар’єра на широкому екрані.

Перша роль у столичному театрі , яка принесла йому деяку популярність , була зіграна Умут Карадагом у виставі « Mahmut ile Yezida ». Ця подія відбулася в 1993 році , коли йому було 22 роки. У цьому ж році він зіграв одну з другорядних ролей у серіалі « Yukarı Karakısık ». Далі була значна перерва між зйомками в кіно. Наступна його роль в телесеріалі « Bizim Evin Halleri » була зіграна в 2001 році. Протягом 8 років перерви роботу в театрі Umut Karadag не залишав .

На даний момент Умут Карадаг зіграв у 29 різних спектаклях. Два роки з початку акторської кар’єри жив і працював у столиці Туреччини Анкарі. А в 1995 році він переїхав і займався акторською діяльністю в місто Діярбакир , який знаходиться в південно -східній частині Туреччини. Тут він відточував свою артистична майстерність аж до 2000 року. Потім знову повернувся до столиці Туреччини , де по теперішній час займається творчістю.

Умут Карадаг знявся у вісімнадцяти найцікавіших фільмах. Найбільшу популярність в країнах з російськомовним населенням йому принесли фільми : «Долина Волков: Палестина» ( 2011 року) , телесеріал « Татар Рамазан » (2013 рік). В даний час актор Umut Karadag ( Умут Карадаг ) досить популярний у Туреччині , як актор театру і серіального жанру.

Фільмографія

  • Татар Рамазан (2013)
  • Долина Волков: Палестина ( 2011 )
  • Bizim Evin Halleri ( 2001 )
  • Yukarı Karakısık ( 1993 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>