Головна / Знамениті / Біографії зірок / Тюркан Йилмаз ( Türkan Yilmaz )

Тюркан Йилмаз ( Türkan Yilmaz )

Біографія

Актриса Тюркан Йилмаз народилася і виросла в місті Ганновері в Німеччині , у великій і люблячої сім’ї . Не дивлячись на те , що Німеччина є її батьківщиною , все ж дівчина не відчуває себе німкенею .

У кінці 2012 року її запрошують взяти участь у конкурсі на зйомки в серіалі. Дівчина відправляється в Стамбул і бере участь у конкурсі , а потім повертається , тому в Німеччину і чекає оповіщення про результати . Через деякий час її запрошують на зйомки. Тюркан Йилмаз знову відправляється в Стамбул , де і починається її акторська кар’єра .

Молоденька красива дівчина , ще не має досвіду в акторській роботі , чудово виконує роль однієї з головних героїнь – Süreyya , яка є коханою жінкою головного персонажа Татара Рамазана відомого турецького серіалу під назвою « Татар Рамазан ». Ця роль приносить їй велику популярність. В одному з інтерв’ю актриса підкреслює , що надзвичайно рада, що її запросили в таку дружну і професійну акторську команду.

В даний час актриса Тюркан Йилмаз є студенткою четвертого курсу німецького університету. Вона навчається на факультеті міжнародний інформаційний менеджмент ( International Management Information ) . Також Тюркан Йилмаз стала професійно вивчати акторську майстерність.

Крім чудових акторських здібностей Тюркан Йилмаз має безліч інших талантів. Вона має чарівну фігуру і зовнішність , гарні карі очі і темне волосся. Дівчина професійно займається моделюванням і будує модельну кар’єру. Зростання фотомоделі становить 1,77 см. Більшу частину свого часу популярна модель і актриса проводить перед об’єктивом фотокамери. Іноді зі своєю сім’єю дівчина їздить відпочивати в різні країни.

Фільмографія

  • Татар Рамазан (2013)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>