Головна / Гороскоп / Тигр в китайському гороскопі

Тигр в китайському гороскопі

Характеристики та опис знака Тигра:
Роки: 1902, 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022

Тигр вважається прекрасним знаком. Він символізує міць землі і захист людського життя. Для древніх китайців Тигр уособлював третій зодіакальний знак, тобто приблизно відповідав Близнюкам. Люди відчували до цієї істоти змішане почуття: глибоке шанування і забобонний страх одночасно. Китайці моторошно боялися де-небудь з ним зустрітися – більше того, вони воліли не згадувати зайвий раз його імені, називаючи тигра «великим гадів», «царем гори» та ін Благополучно дожила до нинішніх часів зловісна легенда про людей-перевертнів, які періодично перетворювалися на тигрів.

Китайський знак Тигр – опис знаку в китайському гороскопі

Незважаючи на свою грізності і наводить страх вид, Тигр приносив людям користь, яка полягала в тому, що тварина проганяло, а потім з’їдала диких свиней – знищувачів сільськогосподарських культур. Неприборкана енергія, великий запас життєвих сил зробили тигра представником чоловічого начала (Ян). Проте були і тварини, що представляють жіноче начало, тобто Інь, – ними стали тигри-альбіноси. Крім цього, незвичайні звірі асоціювалися із заходом і восени.

Тигр в китайському гороскопіТигру приписувалося вміння відганяти демонів. Невипадково скульптури, що зображують цих тварин, красувалися на великій кількості надгробків у країнах Азії. З тією ж метою малювали тигрів і на одвірках.

Тигр – знак енергії, мужності, сили духу. Люди, що народилися під ним, відрізняються сильною волею. Вони природжені бунтарі.

Тигри – люди з оригінальними поглядами на життя і гострим, живим розумом, який, як часто здається навколишнім, взагалі ніколи не знаходиться в розслабленому стані. Люди, що народилися в ці роки, часто виступають з новаторськими ідеями, вони сповнені ентузіазму та бажання втілити свої грандіозні плани в життя. З такою ж швидкістю неспокійні Тигри втрачають інтерес до своїх же проектам. Люди цього знаку нерідко діють імпульсивно, і потім їм доводиться в цьому каятися. Але Тигри дуже везучий, а тому їх легковажність рідко призводить до поганих наслідків. І все ж необдумане поведінка здатна привести на край прірви. Обачність і проходження добрим розумним радам – ​​головне, що потрібно людям, що народилися в ці роки, для досягнення успіху.

Предметом особливої ​​уваги Тигра є його репутація, імідж. Цій людині добре відомо, як справити приємне враження, і він активно цим користується, оскільки прагне до ролі улюбленця публіки. У хід при цьому йдуть і приваблива зовнішність, та ввічливі «котячі» манери. При цьому Тигр – відкритий і дуже чесна людина, хоча нерідко надто прямолінійний. Він на дух не переносить спроб чинити на нього тиск і боротиметься за свої позиції до кінця, навіть якщо ситуація переросте в конфлікт. Невипадково серед Тигрів більше начальників (або, щонайменше, прагнуть до таких посад), ніж підлеглих: ці люди люблять керувати. Відстоюючи якусь принципову, велику ідею, Тигри цілком можуть заради справи принести себе в жертву. Зате коли мова йде про якісь дрібниці, люди даного знаку дуже егоїстичні. Однак у всіх своїх проявах вони залишаються надзвичайно шанованими людьми, причому їх поважають навіть закляті вороги.

Тигри дуже люблять суперництво, але тільки чесне. Справами, які пробудять в них цікавість, гру уяви, вони займаються вельми охоче, навіть якщо вони пов’язані з яким-небудь ризиком. Тигри настільки люблять пригоди, що іноді це виходить за рамки розумного.

Що з’явилися на світ в ці роки властиве уміння заробляти непогані гроші. Але витрачати їх раціонально, розумно їм під силу далеко не завжди. Будучи природженими лідерами, Тигри здатні досягти успіхів на будь-якому терені. Особливе задоволення доставляє їм думку про те, що досягли вони всього без чиєїсь допомоги. І все ж найбільш успішними з них виходять державні правителі, воєначальники (Шарль де Голль, Хо Ши Мін, Дуайт Ейзенхауер, Олександр II, Єлизавета II (Англійська)), керівники підприємств. На другій позиції знаходяться сфери науки (тут можна згадати Карла Маркса) і мистецтва (Нікколо Паганіні, Мерилін Монро, Айседора Дункан, Агата Крісті, Джоді Фостер).

Є такі різновиди Тигра:

Металевий Тигр (1950, 2010, 2070)
Металевих Тигрів відрізняють марнославство і надзвичайна наполегливість. Вони будуть самовіддано працювати стільки, скільки знадобиться для досягнення мети. При цьому вони все ж вкрай нетерплячі. Якщо все пішло не так, як цього очікував Тигр, то він може перетворитися на розлючену істота.
Цей різновид Тигрів має особливо яскравою зовнішністю; люди відчувають до них щире захоплення і повагу.
Металевим Тиграм варто було б бути більш терплячими.

Водяний Тигр (1902, 1962, 2022)
Водяний Тигр – людина з проникливим, гнучким розумом, різнобічними інтересами; він великий шанувальник різноманітних досліджень і експериментів. Люди, що народилися в ці роки, нерідко проявляють не властиву Тиграм нерішучість, проте у вирішальні, переломні, кризові моменти вони залишаються спокійними і демонструють разючу витримку. Вони добрі, зазвичай мають з оточуючими доброзичливі відносини, підтримують які легко і невимушено. Тигри, як правило, домагаються того, чого хочуть, причому в основному за рахунок власних здібностей.
Для Водної Тигрів характерно сильно розвинену уяву, завдяки якому представники цього знака стають талановитими літераторами, чудовими ораторами.
Цим людям корисно бути більш впевненими в собі і своїх можливостях.

Дерев’яний Тигр (1914, 1974, 2034)
Дерев’яні Тигри відрізняються доброзичливим, приємним у спілкуванні характером. Серед інших різновидів знака вони найбільш орієнтовані на співпрацю і не настільки незалежні, як інші. Люди цього знаку досить популярні серед оточуючих; вони часто розгортають бурхливу громадську діяльність, мають багато знайомих. Для Дерев’яних Тигрів характерно тонке почуття гумору. При всій жвавості і активності характеру ці люди схильні впадати в депресію. Нерідко вони перескакують з одного заняття на інше.
Що з’явилися на світ у рік Дерев’яного Тигра варто вчитися концентрувати свої зусилля на якомусь одному справі. Крім того, їм варто виробляти в собі вміння легше переносити можливі невдачі.

Вогняний Тигр (1926, 1986, 2046)
Це людина дії. Якщо Вогненного Тигра щось захопило, то він буде займатися цією справою з ентузіазмом, віддаючи йому всього себе і ведучи інших під своїми прапорами. Це не дивно, тому що в натурі цих людей присутні лідерські якості. Вони вміють красиво говорити і переконувати, дотепні, оптимістичні, доброзичливі, приємні у спілкуванні.
Для гармонізації свого життя Вогненні Тигри повинні взяти до уваги той факт, що оточуючі не зобов’язані розділяти їх інтереси. Якщо очікувати від них занадто багато, розчарування неминучі.

Земляний Тигр (1938, 1998, 2058)
Тигри цього типу відрізняються відповідальністю, прагненням до об’єктивності і справедливості суджень, врівноваженим характером. Від побратимів Земляні Тигри відрізняються більшою сконцентрованість, здатністю цілком присвячувати себе якомусь єдиному справі, а не декільком відразу. Їх захопленість призводить до того, що чужі думки вони часом ігнорують. Проте у Земляних Тигрів багато хороших знайомих. Крім того, своєму іміджу вони приділяють серйозну увагу. Люди, що народилися в ці роки, зазвичай вміло керують своєю справою, в бізнесі їх супроводжує удача.
Тигри цього типу повинні більш уважно ставитися до думки оточуючих. Для них це не складе особливих труднощів, оскільки вони шанувальники об’єктивного погляду на світ.

Китайський знак Тигр: любов і шлюб

Діяльність, яскравість, пристрасність – це все про натурі Тигра. Перебуваючи в безперервній боротьбі зі світом, вони і в особисті відносини можуть привносити дух боротьби. Тигру, все-таки створив сім’ю, вельми корисні вроджені блискучі організаторські здібності.

Тигр-жінка
Ці спрямовані до незалежності особи звикли вести війну з усім буденним, звичним, а тому їх життя до шлюбу зазвичай сповнена пригод, причому далеко не всі вони мають щасливий кінець.
Найбільшим чоловічим достоїнством, на погляд жінки-Тигра, є впевненість в собі і рішучість, що не дивно: за вдачею вона справжня революціонерка. Підвалини, згідно з якими жінки займають у всьому другорядні позиції, їй здаються віджилими своє і неприйнятними. Люблять вони з усією палкістю і пристрасністю своєї натури, а зрадників готові розтерзати на шматки.
Жінки, які народилися в рік Тигра, можуть бути відчувати дуже глибокі почуття, зберігати відданість все життя. Однак чоловік повинен все це пробудити у своїй коханій.
Що стосується сімейного життя, то жінка-Тигр не стане зациклюватися на затишній домашній життя, хоча вона добре справляється з господарством. Вони влаштовують запальні вечірки і в цілому відмінно справляються з прийомом гостей. У спілкуванні з домочадцями Тигриці щедрі, великодушні і дбайливі.
Тигри-мами мають відмінні вродженими педагогічними здібностями, тому їх діти отримають прекрасне виховання, хоча будуть користуватися повною свободою.

Тигр-чоловік
Цих людей-борців відрізняє запальність, різкість, завзятість, впертість, любов до ризику. Вони нікому не довіряють, часом проявляють себе як занадто дріб’язкові особи і вічно занурені в якісь конфлікти.
Що з’явилися на світ цього року чоловіки не проявляють особливої ​​пристрасті до грошей, і все ж сколотити пристойний стан їм цілком під силу.
Тигр справляє враження войовничого, вибухонебезпечного людини. У той же час він володіє емоційною, чутливою натурою; його почуття можуть бути дуже глибокі. Однак наслідком його пристрасності в багатьох випадках стає нещасна любов: навіть щирі, справжні стосунки можуть не встояти перед його новими захопленнями.

Всі китайські знаки гороскопу

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>