Головна / Гадання / Туз Жезлів: значення карти Таро

Туз Жезлів: значення карти Таро

Туз Жезлів: значення карти Таро

Туз Жезлів

Туз Жезлів: значення карти Таро Основне значення карти Пряме положення Туз Жезлів – це сміливість, сила волі, розбурхують ідеї, ентузіазм.

Цей Аркан означає початок нового шляху, що відкриваються великі можливості.

З ним асоціюють усвідомлення радості життя, відчуття оптимізму і зміцнення світогляду і моральних принципів.

Туз Жезлів символізує стихію Вогню, здатного очистити людину від внутрішніх, що гальмують розвиток процесів і нашарувань і налаштувати його на зростання і вдосконалення.

Ця карта говорить про те, що все попереду і потенціал великий.

Однак Туз Жезлів сам по собі не означає втілення задуманого, оскільки для прекрасних перспектив ще потрібно знайти способи реалізації, бо вдалі ідеї, «наполеонівські» задуми можуть так і згаснути втуне, проіснувавши лише на папері або в чиїйсь голові.

Дуже вдало, якщо при розкладі на реалізацію планів Туз Жезлів випав з Магом, тому що таке сполучення означає беззастережне «так».

Точно так само добре, коли на запитання про вступ до вузу карти Таро відповідають парою «Туз Жезлів – Жриця».

Крім того, з Вісімкою Жезлов Туз Жезлів тлумачиться як виконання бажань, а з Тузом Кубків – натхнення і відчуття щастя від нової ідеї, задумки, наміри.

Перевернуте положення Перевернутий Туз Жезлів символізує вимушену зупинку у зв’язку з необхідністю переоцінки ситуації.

Він може являти собою ідею, яка сходить на «ні» в силу бездумно розтрачених можливостей чи бездіяльності.

Цей Аркан – немов пожирає вогонь, що з’їдає людський потенціал, гарні перспективи, сили та енергію.

Дуже добре його ілюструє пасивно лежить на дивані людина, яка на всі заклики встати, здригнутися і почати щось робити відповідає апатичним «а навіщо?».

Деякі з поєднань Туза Жезлов в перевернутому положенні з іншими Арканами особливо показові.

Так, разом з Тузом Кубків перевернутий Туз Жезлів позначає відчай від невдачі або виниклих проблем, з Місяцем – повне нерозуміння того, як діяти далі, з Дияволом – руйнування планів через чийсь підступності, інтриг.

Любов і відносини Пряме положення У плані особистих взаємин Туз Жезлів вказує на нове знайомство, яке обіцяє перерости в вдалий союз двох людей, готових йти назустріч один одному і поважаючих внутрішній світ партнера.

Або – на відродження старих відносин, які отримають бурхливий розвиток.

Виправдовуючи приналежність до стихії Вогню, Туз Жезлів недвозначно говорить про пристрасть (у тому числі, разом з Силою), що розгорівся полум’я любові (особливо в поєднанні з Закоханими), сексуальності.

Якщо Туз Жезлів випав людині, яка давно перебуває у шлюбі, то це тлумачиться як оновлення подружніх відносин, свіжий струмінь, що влилася в них і змушує подружжя заново закохатися один в одного.

У поєднанні з Імператрицею Туз Жезлів інтерпретується цілком виразно – як народження дитини.

А з Світом цей Аркан деякі таролог трактують як вдале одруження.

Перевернуте положення У перевернутому вигляді Туз Жезлів може означати необхідність неприємної розмови з коханою людиною, почуття приниженості, згасаючі почуття і розчарування.

В окремих же випадках може тлумачитися як псування (наприклад, в комбінації з Дияволом).

Перевернутий Туз Жезлів для відносин може свідчити про те, що людина наробив масу помилок, деякі з яких можуть виявитися і фатальними.

Крім іншого, перевернутий Туз Жезлів разом з Імператрицею – це неможливість мати дітей, з Закоханими – сварки і конфлікти, а з Дев’яткою Кубків – емоційна залежність або спроби насильно утримати свого партнера поряд з собою.

Кар’єра Пряме положення У професійному плані цей Аркан показує, що прийшов час припиняти працювати на когось, а потрібно організовувати власну справу.

А також, що попереду важкі завдання, виконавши які, людина зробить значний крок вгору по кар’єрних сходах.

А ще – що потрібно не боятися ризикувати, бо в даному випадку ризик цілком виправданий і творцем.

Прояснити неоднозначність Туза Жезлов зазвичай допомагають сусідні Аркан.

Наприклад, Туз Жезлів в поєднанні з Імператором означає всіляку підтримку з боку керівництва, з Колесом Фортуни – необхідність взяти ініціативу на себе, із Сонцем – славу, яку принесе людині реалізація задуманого.

Перевернуте положення Перевернутий Туз Жезлів для кар’єри – це її криза, відсутність мотивації для сумлінного виконання своїх професійних обов’язків, невміння виконати поставлене завдання.

Такий Туз Жезлів є виразним показником того, що людина метається між двох вогнів, не знаючи, яке рішення прийняти;

або що обраний дуже невідповідний момент для початку втілення задуманого;

або що планування та фінансовий бік справи не приділяється належна увага, і на цьому грунті можуть виникнути дуже неприємні наслідки.

Будьте уважні до комбінації перевернутого Туза Жезлов з повішеними, тому що вона символізує повну безперспективність задуманого, а також з Блазнем, так як це поєднання позначає нездатність довести до кінця почате.

Рада карти Таро Будьте рішучі і ініціативні.

У вас є всі шанси зрушити з «мертвої точки» те, що давно замислювалося, але ніяк не втілювалося в життя.

Може бути, ви і зіткнетеся з деякими труднощами, однак власної харизми вам виявиться цілком достатньо, щоб впоратися з ними.

До того ж, дуже ймовірно, що у вас знайдуться тлумачні помічники і порадники.

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро.

Автор: таролог Ірина Заводіна спеціально для www.predskazanie.ru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>