Головна / Гадання / Туз Мечів: значення карти Таро

Туз Мечів: значення карти Таро

Туз Мечів: значення карти Таро

Туз Мечів

Туз Мечів: значення карти Таро Основне значення карти Пряме положення Тут можна говорити про декількох напрямках значень.

З одного боку, це стосується раціонального мислення і, відповідно, розумною аргументації своїх думок і рішень, вміння прояснити для себе неоднозначності, точного знання того, що робити далі.

З іншого боку, Туз Мечів – це військовий потенціал, войовничий (у хорошому сенсі) настрій і все, що з цим пов’язано – достатність енергії для звершень, початок боротьби, яка обіцяє бути успішною, а ще – повна відсутність слабкості і сентиментів.

З третього боку, цей Аркан вказує на якийсь межа, ситуацію, при якій виникла нагальна необхідність терміново прийняти рішення, негайно розібратися з якоюсь проблемою і т.д.

На ситуаційному рівні Туз Мечів може означати домінанту, а може бути, навіть тріумф особистої сили (влади, авторитету і т.п.) над обставинами або людьми.

Значення Туза Мечів ще більше посилюється у комбінації з Тузом Жезлов.

У парі з Тузом Монет карта символізує, що тріумф стосується саме матеріальної сфери.

У поєднанні ж з жрицею Аркан говорить про мудрість прийнятих (або вже прийнятих) рішень.

Перевернуте положення У загальному випадку перевернутий Туз Мечів позначає деструктивну енергію, спрямовану усередину.

Тобто, в даному випадку мова може йти про підрив сил ворожбитів, про хвороби, про процес саморуйнування.

Для характеристики людини такий Аркан повинен трактуватися як небажання або неготовність боротися з труднощами, надмірна оглядка на долю, на божественне провидіння.

Одним словом, тут у наявності фаталистическая пасивність.

Туз Мечів в перевернутому положенні – це вказівка ​​на серйозні труднощі в планах, безглуздість надій на перемогу, а можливо, і зовсім на тупикову ситуацію.

На подієвому рівні ця карта може бути витлумачена як побутові, дрібні сварки, як труднощі в навчанні, як нездатність розібратися в якомусь питанні (проблемі, теорії, навчальної дисципліни і т.д.) Разом з відлюдником перевернутий Туз Мечів означає нездатність людини розібратися в собі, з Блазнем – велику дурість, з повішеними – загрузання в протиріччях.

Любов і відносини Пряме положення Для сфери взаємовідносин Туз Мечів трактується як дозвіл протиріч, як реальна можливість знайти спільну мову з людиною, з яким до цих пір це не представлялося можливим.

Цей Аркан показує, що двозначностей у відносинах немає, і в обставинах майбутнього не буде нічого непередбачуваного.

В якості трактування подій така карта може бути витлумачена як виникнення нових відносин після швидкого (або вже відбулося) завершення старих.

Ще одне досить привабливе значення Туза Мечів – шалена енергія завоювати, підкорити когось, а також пристрасть, яка готова ось-ось увірватися в буденну сіру життя.

Крім того, поєднання Туза Мечів з Імператрицею слід сприймати як швидку вагітність, з коханим – як необхідність боротися за відносини.

Перевернуте положення У перевернутому вигляді Туз Мечів символізує безкомпромісність і схильність висловлювати людям все, що прийде на розум, не сообразовиваясь з тим, наскільки це приємно опонентові.

Крім цього, такий Аркан попереджає про спроби грубого завоювання об’єкта пристрасті, а також про те, що людина в емоціях і думках схильний впадати в крайності.

Перевернутий Туз Мечів може, крім того, позначати підвищену сексуальність, бути може, навіть сполучену з агресією для чоловіка, а також важкі пологи або аборт для жінки.

Разом з Колісницею перевернутий Туз Мечів попереджає про нездатність розібратися в плутанині в стосунках через власну нестриманість, з Місяцем – про омані щодо задуманого партнера, з Колесом Фортуни – про необхідність бути напоготові з тим, про кого задумано в розкладі.

Кар’єра Пряме положення Для розкладів на кар’єру Туз Мечів може позначати хороші здібності до аналітики, успішну розробку нового проекту, цікаві ідеї, що стосуються професійної сфери і обов’язків на роботі (останнє особливо характерно в парі з Імператором).

В інших випадках цей Аркан може вказувати на виваженість при прийнятті рішень на робочому місці, на вміння планувати свої дії і кар’єру в цілому.

Такий Аркан свідчить про те, що не далеко момент, коли в справі відбудеться прорив (особливо разом з Магом), що наближається час рішучих кроків, які здатні будуть змінити хід задуманого на користь ворожбитів.

Ще більш конкретне значення Туза Мечів – організація комісії (семінару, конференції тощо) або ж участь у подібному заході.

Перевернуте положення У перевернутому вигляді Туз Мечів повинен трактуватися як фіаско комерційних, ділових починань, як несприятливі обставини, якими супроводжується розвиток нового проекту.

Ще перевернутий Туз Мечів може бути витлумачений як покарання за якийсь службовий проступок, за невиконання робочих обов’язків і т.п.

Якщо така карта випала разом з Колісницею, то це явно символізує нездатність або неможливість в даний момент розібратися в проблемі.

Ну, а з Арканом Смерть вона говорить про те, що справа (проект, починання), про який питається в розкладі, вже морально застаріло або ж просто нікому не цікаво.

Рада карти Таро Вам цілком по силам приймати складні рішення.

Причому вони можуть приходити як осяяння, раптом, а можуть надаватися результатом логіки і розсудливості.

Тому в будь-якій ситуації витрачайте свої зусилля і енергію не так на сумніви і хвилювання, а на уважність, зібраність, сприйнятливість.

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро.

Автор: таролог Ірина Заводіна спеціально для www.predskazanie.ru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>