Головна / Знамениті / Біографії зірок / Тува Тюркан ( Tuvana Türkay )

Тува Тюркан ( Tuvana Türkay )

Біографія

Тува Тюркан народилася 3 жовтня 1990 року в Туреччині . У культурному центрі і столиці Туреччини , Стамбулі , колись оселилися батьки юної актриси. Батько емігрував з Болгарії . Мати Тува – кримська туркеня . Тува туркана одна з найкрасивіших актрис , що можна пояснити і тим , що батьки різних національностей. Зеленоока , струнка брюнетка з ростом в 175 см. відразу завоювала серця шанувальників турецьких серіалів .

Кар’єра Тува Тюркан почалася ще в 9 -річному віці. Саме тоді дівчинка вперше потрапила на екрани телевізорів , знявшись в рекламному ролику . Після першого дебюту маленьку красуню запрошували на зйомки сюжетів для компаній Coca Cola , Aspen та інших .

Тува Тюркан отримала середню освіту в коледжі радіо і телебачення. Але на цьому навчання не закінчилося , актриса була студенткою Білкентского університету в м. Анкара . До речі , цей університет увійшов до списку двохсот найкращих вузів світу , на думку популярного , британського видавництва. Мистецтвом акторської майстерності опановувала в академії Neodan . Цілеспрямована і посидюча Тува на протязі року самостійно займалася вокалом і ораторським мистецтвом.

Перша серйозна роль у серіалі « Султан- невільник » принесла актрисі успіх і популярність . Масштабна історична драма про любов султана і випадково потрапила в його гарем дівчині , дії відбуваються в Османській імперії 18 століття. Серіал вийшов на російські екрани в 2012 році. Кінопрект « Султан- невільник» відразу отримав відгук телеглядачів.

Потім , керівництво телеканалу Fox запропонувало тування знятися в серіалі « Між небом і землею ». Історія класичного любовного трикутника , де є місце і пристрасті , і заздрості , і зрадництва. Тува Тюркан зіграла в серіалі фатальну і підступну Баде , якій у фіналі історії дістанеться по заслугах.

Фільмографія

  • Відсутні сторінки ( 2013 )
  • Султан- невільник ( 2012 )
  • Між небом і землею (2010 – 2011)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>