Головна / Гадання / Трійка Жезлів: значення карти Таро

Трійка Жезлів: значення карти Таро

Трійка Жезлів: значення карти Таро

Трійка Жезлів

Трійка Жезлів: значення карти Таро Основне значення карти Пряме положення Трійка Жезлів символізує впевненість у собі, ініціативність, успішність, присутність в людині активної життєвої енергії.

Цей Аркан – немов наслідок попередньої Двійки;

тут хаотична і через це не завжди позитивна енергетика Двійки Жезлов нарешті отримала вектор і гармонізувати в творчий імпульс.

Трійка Жезлів – це якийсь базис, здорова основа творчого майбутнього.

Ця карта однозначно свідчить про те, що все що відбувається знаходиться в узгодженості з задумами долі і потрібно просто трохи потерпіти, щоб задумане здійснилося.

Якщо разом з Трійкою Жезлов в розкладі вам випав Імператор, то це віщує швидке отримання дуже цінних відомостей (новин, інформації і т.д.) А в парі з Колесом Фортуни цей Аркан чітко вказує, що задумане вже точно зрушила з «мертвої» точки .

Перевернуте положення У перевернутому положенні Трійка Жезлів говорить про нерозумну поспішності, яка може змусити людину проскочити «на всіх парах» повз бажаної мети навіть не помітивши її.

Крім цього, такий Аркан може свідчити про упущені по самовпевненості і упертості вдалих можливостях або ж про проблеми через неузгодженість у діях.

Цікаві деякі комбінації перевернутої Трійки Жезлов з іншими Арканами.

Наприклад, з відлюдником вона символізує вимушена самотність (коли людина через свій кепський характер втрачає вірних друзів і надійних партнерів) на шляху до мети.

А, скажімо, з Вежею перевернута Трійка Жезлів повинна трактуватися як упертість, яке здатне накликати на людину фатальні невдачі.

Любов і відносини Пряме положення Для сфери особистих відносин Трійка Жезлів позначає розставлені, нарешті, крапки над «i» і ясність в цілі і наміри.

А ще цей Аркан явно підказує, що стосунки пари людей базуються на міцній основі, яка дає кожному з них законну можливість будувати довгострокові спільні плани.

Для склалася пари Трійка Жезлів трактується як період вдалого обживання на новому місці або в нових умовах (у тому числі, в парі з Силою, що повинно інтерпретуватися в значенні процесу успішного «упокорення» нових обставин, притирання до них).

А в деяких випадках Трійка Жезлів може вказувати на довгождану пропозицію руки і серця (особливо в поєднанні з Закоханими).

Перевернуте положення У перевернутому вигляді Трійка Жезлів може бути витлумачена як проблеми, пов’язані з власним впертістю і неготовністю слідувати доводам розуму або розумних порад досвідчених людей.

Ще такий Аркан іноді вказує на неготовність діяти рішуче і на те, що людина схильна пасувати перед труднощами.

Особливо показова остання характеристика в тих випадках, коли перевернута Трійка випадає разом з П’ятіркою Кубків.

Поруч же з Місяцем такий Аркан говорить про те, що людина боїться змін і прагне будь-якими способами втриматися на нинішніх позиціях і в нинішніх обставинах.

Кар’єра Пряме положення Трійка Жезлів для кар’єри – це вміння зав’язувати корисні контакти, знаходити підтримку у «сильних світу цього».

Якщо ж цей Аркан випав в розкладі для минулого чи теперішнього часу, то це явна ознака, що людина вже має великими зв’язками.

Крім іншого, Трійка Жезлів означає неухильне розвиток задуманого і очевидний прогрес.

Особливо красномовно про впливових знайомих каже поєднання Трійки Жезлов із жрицями.

З Миром ця карта трактується як значні результати, які будуть отримані від тієї справи, яку задумано для розкладу.

А якщо поруч з нею виявився Іерофант, то це може означати тільки одне: людина діє строго в рамках закону.

Перевернуте положення Цей Аркан в перевернутому вигляді має такі трактування: зайва тяга і готовність до ризику;

фантазування, причому, іноді поєднане з переконаністю, що все це неодмінно збудеться, так що людина може навіть почати діяти в хибному напрямку, марно витрачаючи зусилля, час, а може бути, і гроші.

Крім цього, перевернута Трійка Жезлів може символізувати труднощі, що виникли після перших успіхів і, як наслідок, повну неготовність до них.

Якщо в парі з перевернутої Трійкою Жезлов в розкладі виявився Шут, то це слід сприймати як безладність у справах.

А опинився разом з нею Диявол точно говорить, що людина діє в невірно обраному напрямку.

Рада карти Таро Не важливо, як в даний момент йдуть ваші справи і як яскраво світить сонце.

Ви повинні вірити в себе, в удачу, в долю.

Фортуна на вашому боці, і якщо ви ще досі цього не відчуваєте, значить, це напевно трапиться в найближчому майбутньому.

А поки намагайтеся просто отримувати задоволення від життя.

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро.

Автор: таролог Ірина Заводіна спеціально для www.predskazanie.ru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>